Data modyfikacji:

Jakie gry planszowe w Black Friday?

Jesteś fanem gier planszowych? Dobrze się składa! Black Friday to świetna okazja do tego, żeby zaopatrzyć się w najlepsze gry przecenione nawet o kilkadziesiąt procent. Przeczytaj nasz artykuł i odkryj najpopularniejsze gry planszowe Black Friday 2024.

gra planszowa

Gry planszowe Black Friday – dlaczego warto?

Każdy fan gier zapewne wie, że planszówki to nie tylko dobry sposób na spędzenie czasu wolnego, ale także niemały wydatek. Ceny najlepszych tytułów mogą przyprawiać o zawrót głowy i pusty portfel. Dlatego warto skorzystać z okazji i już dziś wybrać swoją wymarzoną grę na Black Friday.

Jeśli zastanawiasz się, jaką grę planszową sprezentować najbliższym pod choinkę, Black Friday to dobry sposób na to, by zaoszczędzić trochę pieniędzy i uniknąć przedświątecznych tłumów w sklepach. W wyborze pomoże ci Ceneo.pl – to najpopularniejsza w Polsce porównywarka cen, dzięki której możesz robić zakupy wygodnie i bez wychodzenia z domu.

Wsiąść do pociągu: Europa – rozrywka dla całej rodziny

To jedna z najpopularniejszych planszówek w Polsce. Nic dziwnego – ta gra zapewni tobie i twoim bliskim wiele godzin niezapomnianej rozrywki. Zabierze cię w podróż przez największe europejskie miasta. Pokonuj mroczne tunele, buduj dworce, przemierzaj kolejne miasta i zostań prawdziwym magnatem kolei!

Podczas gry zbieraj karty i używaj ich do budowania kolejnych dworców i linii kolejowych. Za każdą wybudowaną trasę gracze otrzymują punkty. Proste zasady i emocjonujące przygody sprawiają, że to gra planszowa idealna na spotkanie ze znajomymi lub rodzinny wieczór. Gotowy na podróż pociągiem po najpiękniejszych zakątkach Europy?

Terraformacja Marsa – planszówka dla fanów kosmicznych przygód

Jest rok 2174 – Ziemia jest coraz bardziej przeludniona, a zasobów naturalnych jest coraz mniej. Jedynym ratunkiem jest terraformacja Marsa. W tym celu powołano globalny Komitet Terraformacji i uchwalono podatek pobierany przez każdego mieszkańca Ziemi. Tylko czy to wystarczy, żeby znaleźć nowy, bezpieczny dom dla ludzkości?

Zaludnienie Marsa wymaga terraformacji, czyli dostosowania Czerwonej Planety do warunków odpowiednich dla ludzi. Każdy gracz obejmuje kontrolę nad jedną korporacją i decyduje o dalszych inwestycjach na Marsie. Wygrywa ten, który osiągnie najwyższe współczynniki Terraformacji, Zwycięstwa oraz wskaźników Globalnych. Zapnij pasy i przeżyj kosmiczną przygodę już dziś! Koniecznie sprawdź promocję na grę podczas Black Friday.

Przeczytaj również: Gry PS4 – Black Friday. Jakie gry na PS4 i PS5 wybrać na Black Friday?

Dixit – użyj wyobraźni i wygrywaj!

W zestawieniu gry planszowe Black Friday nie mogło zabraknąć kultowej już pozycji Dixit. To jedna z najpopularniejszych gier rodzinnych. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim przepiękne obrazki – w Dixit każdy malunek jest wyjątkowy i pełen szczegółów.

Jak grać w Dixit? Każdy z graczy ma do wyboru sześć malowanych kart. Następnie wybiera jedną z nich i wymyśla do niej dowolne skojarzenie. W dalszej kolejności pozostali gracze wybierają spośród swoich kart tę, która najlepiej pasuje do hasła zaproponowanego przez gracza. Osoba, która odgadnie najwięcej haseł, wygrywa.

Catan – odkrywaj nowy ląd

Catan to tajemnicza wyspa, której będziesz pierwszym osadnikiem. Razem ze swoimi znajomymi lub rodziną możesz wznosić osady, budować drogi i rozwijać handel. Jednak musisz mieć się na baczności – po pewnym czasie na wyspie zacznie brakować miejsca i będziesz musiał odbyć walki o władzę oraz ziemie. Gotowy na niezapomnianą przygodę?