Data publikacji:

Dying Light prawie jak PlayerUnknown's Battlegrounds. Powstaje nowe DLC

Techland zapowiedział samodzielny dodatek do gry w stylu Battle Royale.

Moda na Battle Royale zatacza coraz szersze kręgi. Techland zapowiedział samodzielny dodatek do Dying Light, który będzie kładł nacisk na potyczki PvP. Bad Blood, bo tak brzmi jego tytuł, zachowa cechy oryginału, ale wzbogaci rozgrywkę o brutalne i dynamiczne starcia sieciowe zacierające granicę pomiędzy rozgrywką gracz kontra gracz i gracz kontra środowisko.

Naszym celem jest zaspokojenie graczy oczekujących zajmującej rywalizacji z żywymi przeciwnikami i popchnięcie naszego multiplayera w nowym kierunku. Skoro Bad Blood powstał na fali żądań fanów to chcemy, by ich opinia była integralnym elementem procesu jego powstawania. Dlatego zapraszamy ich do ogólnoświatowych playtestów. Zagrają w rozszerzenie wcześniej i będą mogli podzielić się przemyśleniami mając pewność, że ich uwagi będą kolejnym źródłem inspiracji dla deweloperów - mówi Tymon Smektała, producent Dying Light i Dying Light: The Following.

Globalne testy Dying Light: Bad Blood będą miały formę zamkniętego eventu online, który pozwoli na dostęp do gry wybranym graczom na PC. Każdy, kto chce wziąć w nich udział, może zarejestrować się już teraz na oficjalnej stronie internetowej. Szczegółowe informacje na temat dokładnej daty premiery (2018 rok) i platform docelowych poznamy wkrótce. Więcej o Dying Light dowiecie się z naszej recenzji, jak również recenzji rozszerzenia The Following.

Źródło: Techland Wydawnictwo

 

Autor: Dawid Sych