Data publikacji:

DRAGON’S CROWN PRO W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA

Ręcznie rysowana gra RPG powraca w odświeżonej wersji na PlayStation 4

Z przyjemnością informujemy, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Dragon’s Crown Pro– remaster ręcznie malowanej, dwuwymiarowej gry z gatunku RPG i beat’ em up, znanej z PlayStation®3 i PS Vita. Tytuł trafi do sprzedaży 15 maja w wydaniu Battle-Hardened Edition na konsolę PlayStation®4, w podwójnej, japońsko-angielskiej wersji językowej (dubbing).

Limitowane wydanie Battle-Hardened Edition, które pojawi się na premierę gry, będzie zawierało podstawową grę, zestaw 7 kart umiejętności i przepiękny, metalowy steelbook. Ten wyjątkowy dodatek, z dwóch stron ozdobiony wyjątkowymi grafikami z gry, wraz z całą zawartością Battle-Hardened Edition to idealna propozycja dla graczy-kolekcjonerów.

Mistrzowie ręcznie rysowanych arcydzieł powracają ze swym najbardziej znanym dziełem w zremasterowanej wersji o rozdzielczości 4K, Dragon’s Crown Pro. Wybierz jedną z sześciu wyspecjalizowanych klas, by eksplorować ogromne lochy samotnie lub z przyjacielem w lokalnym co-opie. Zdobądź się na odwagę, by pokonać mityczne bestie aż do strażnika korony, finalnego zagrożenia… Mitycznego Smoka.

Autor: Łukasz Morawski