Data publikacji:

DARMOWY weekend z Destiny 2

Na Playstation.

Ptaszki ćwierkają, że gdzieś po wakacjach ma zginąć Cayde-6, a gracze wyruszą tropem jego morderców. Kto to jest Cayde-6? Ten śmieszkowaty robot, jeden z trzech głównych bohaterów niezależnych Destiny 2, któremu głos podkłada Nathan Fillion. Kto to jest Nathan Fillion? Haha, bardzo śmieszne, użyj Google, jeśli nie wiesz, kim jest koleś TEN GOŚĆ. Nie, poważnie, użyj, potrzebujesz się doedukować. Jeszcze mi podziękujesz, ale Castle'a do końca nie oglądaj, ostatnie sezony są nudne.

  • Kup Destiny 2 (PS4) na Ceneo.pl
  • O czym to ja? A, tak, Destiny 2. Na Playstation. Darmowy weekend. Latanie po Układzie Słonecznym, strzelanie do złoli z kosmosu i zbieranie coraz potężniejszych broni. W sieci. Z kumplami. Czy wspominałem, że za darmo? No więc tak, za darmo, w weekend. Wszystkie tryby! Całe granie! Na Playstation.

    A tak przy okazji, pewnie się chcecie dowiedzieć, co myślimy o Destiny 2? No to jedziemy: recenzja (podstawki, w którą zagracie), recenzja Klątwy Ozyrysa i recenzja Strategosa. A do tego zrobiliśmy też poradnik, jak w ogóle zacząć grać w to całe... jak to było? Destiny 2?

    Autor: Artur Cnotalski