Data publikacji:

Battlefield: Bad Company 3 w drodze?

Plotki, ploty, ploteczki.

Bitewny pył na serwerach gry Battlefield 1 nie zdążył jeszcze opaść, a w sieci już krążą plotki na temat kolejnej odsłony cyklu. AlmightyDaq, youtuber, który przy okazji poprzedniej część okazał się być wiarygodnym źródłem informacji, donosi, że w drodze znajduje się Battlefield: Bad Company 3. Akcja gry ma toczyć się w Wietnamie, a twórcy zamierzają pozostać wierni faktom historycznym.

Jeżeli wierzyć słowom AlmightyDaqa, Battlefield: Bad Company 3 będzie bliżej do serii Call of Duty niż do ostatniej odsłony cyklu Battlefield. Potyczki będą rozgrywały się na mniejszych mapach i z udziałem mniejszej liczby jednostek. Powrócą cztery klasy postaci - Assault, Engineer, Support i Recon - oraz tryby Conquest, Rush, Operations, Domination i Team Deathmatch, pojawi się też tryb 5 vs 5, który podobny będzie do Squad Obliteration.

AlmightyDaq twierdzi też, że Battlefield: Bad Comapny 3 ma być pozbawiony mikrotransakcji. Nawet w świetle afery, jaka rozegrała się wokół Star Wars Battlefront II wydaje się to jednak mało prawdopodobne. Tak czy tak, na razie doniesienia te należy traktować z przymrużeniem oka.

Źródło: AlmightyDaq

 

Autor: Dawid Sych