Data publikacji:

Assassin's Creed: Syndicate

Wysyp zwiastunów z nadchodzącej odsłony serii.

Na konferencji prasowej Ubisfotu zorganizowanej przy okazji targów E3 nie mogło zabraknąć Assassin's Creed: Syndicate. Opublikowano aż trzy nowe filmy promujące kolejną odsłonę serii, jeden kinowy i dwa zawierające fragmenty z rozgrywki.

Na zwiastunie filmowym można zobaczyć nowego protagonistę Jakuba Frye na czele gangu Gawronów i w pełnym brawury pościgu za celem toczącym się na ulicach wiktoriańskiego Londynu.

Na pierwszym zwiastunie zawierającym fragmenty z rozgrywki Jakub Frye również ściga cel. Asasyn walczy na dachu pędzącego powozu, a następnie pociągu, do przemieszczania się wykorzystuje miotacz liny, a do walki nowe rodzaje broni.

Bohaterką drugiego film z rozgrywki jest Evie Frye, siostra Jakuba będąca drugą grywalną postacią w Assassin's Creed: Syndicate. Protagonistka jest równie niebezpieczna jak jej brat.

Assassin's Creed: Syndicate ma być swego rodzaju powrotem do korzeni serii. Twórcy postanowili zrezygnować z trybu wieloosobowego i skupić się na fabule. Grze nie będzie towarzyszyła też żadna aplikacja mobilna.

Premiera zaplanowana jest na 23 października. W pierwszej kolejności gra zawita na konsole Xbox One i PlayStation 4, a nieco później na komputery osobiste. Tak samo jak Unity, Assassin's Creed: Syndicate nie trafi na konsole starszej generacji.

Źródło: Ubisoft

Autor: Dawid Sych