Data publikacji:

A Way Out dopiero w 2019 roku?

Złe wieści dla amatorów kooperacji lokalnej.

Zapowiedziana w trakcie tegorocznej konferencji EA Play gra A Way Out, która ma szansę wynieść kooperację lokalną na zupełnie nowy poziom, pierwotnie miała zadebiutować na początku 2018 roku. Wszystko wskazuje jednak na to, że na nową produkcję Josefa Farsa, twórcy wielokrotnie nagradzanego Brothers: A Tale of Two Sons, przyjdzie nam niestety poczekać przynajmniej dodatkowy rok.

Użytkownik Reddita o pseudonimie OldSoul2 otrzymał od Electronic Arts maila z marketingową infografiką, na której znalazły się informacje dotyczące Fe i właśnie A Way Out. W przypadku tej drugiej, w oczy rzuca się zdanie: "jedna z najbardziej wyczekiwanych gier w roku 2019". Na pewno nie jest to zatem kaczka dziennikarska. Być może więcej dowiemy się 7. grudnia, w trakcie Game Awards 2017, na kiedy planowana jest prezentacja, na której przedstawieni zostaną główni bohaterowie - Leo i Vincent.

Z infografiki dowiedzieliśmy się też, że tryb kooperacji pokazany zostanie w lutym, natomiast w marcu poznamy szczegóły na temat fabuły gry. A Way Out to tytuł tworzony z myślą o kooperacji lokalnej, w którym nacisk zostanie położony głównie na narrację i dwóch bohaterów o unikalnych charakterach i indywidualnych celach, którzy będą mogli rozwiązywać problemy na swój własny sposób.

Źródło: Reddit

 

Autor: Dawid Sych