Data publikacji:

Wyciekł pierwszy zwiastun Star Wars: Battlefront II

Na trzy dni przed planowaną premierą podczas Star Wars Celebration.

Do sieci, pod postacią reklamy Sony, wyciekł właśnie pierwszy zwiastun Star Wars: Battlefront 2. Narratorką filmu jest nieznana żołnierz Imperium i uczestniczka Bitwy o Endor, która być może będzie naszą protagonistką podczas kampanii fabularnej. W jej kontekście znamienne są słowa bohaterki, że w dniu wielkiego zwycięstwa Rebelii rozpoczęła się prawdziwa wojna. Zwiastun obejrzycie poniżej lub tutaj.

Znalazły też potwierdzenie doniesienia, że Star Wars: Battlefront II pozwoli graczom na wzięcie udziału w bitwach ze wszystkich części filmowej sagi. Na zwiastunie pojawili się m.in. Darth Maul, Yoda, Kylo Ren i Rey. Materiał wideo informuje, że każdy, kto zamówi grę przed premierą, otrzyma w prezencie dostęp do czegoś, co nazwane zostało "Star Wars: The Last Jedi Heroes" i jak sama nazwa wskazuje ma związek z nadchodzącym filmem, którego premiera odbędzie się 15. grudnia 2017 roku.

Jak już wspomniałem we wstępie, materiał wideo, który wyciekł do sieci to reklama Sony. Zwiastun potwierdza zatem, że tytuł zmierza na PlayStation 4. Można spodziewać się, więc że pojawi się też na konsoli Xbox One i pecetach. Dokładna data premiery Star Wars: Battlefront II nie jest znana, ale zbiegnie się ona pewnie z debiutem filmu. Oficjalna premiera zwiastuna zaplanowana jest na 15. kwietnia.

Źródło: NeoGAF

Autor: Dawid Sych