Data publikacji:

Wiedźmin wyróżniony podczas Digital Dragons

Za jednym zamachem gra zgarnęła cztery nagrody.

Wczoraj końca dobiegła odbywająca się w krakowskim Muzeum Inżynierii Miejskiej impreza Digital Dragons. Studio CD Projekt RED ma kolejne powody do dumy, ponieważ Wiedźmin zgarnął aż cztery wyróżnienia - za najlepszą polską grę, najlepszy polski projekt gry, najlepszą polską oprawę i najlepszą polską ścieżkę dźwiękową w grze. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

To niesamowity zastrzyk energii dla zespołów w Krakowie i Warszawie. Wraz z każdą nagrodą rosną też nasze ambicje -- studia w Krakowie i Warszawie niesamowicie się rozwinęły, a to dopiero początek, szczególnie dla CD PROJEKT RED Kraków, nad którym niedługo obejmę pieczę jako szef studia”, dodaje Mamais. “Planujemy w najbliższym czasie znacznie powiększyć zespół i liczę na to, że entuzjaści tworzenia gier z Krakowa i okolic zechcą właśnie u nas realizować swoją pasję - powiedział John Mamais, Producent Wykonawczy w CD Projekt RED.

Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiego dodatku do Wiedźmina. Krew i Wino pozwoli nam odwiedzić Toussaint, bajkową krainę wina i błędnych rycerzy. Rozszerzenie wzbogaci grę o ponad 90 zadań, 30 rodzajów broni i 20 potworów. Pojawią się również nowe mutacje, walki na pięści, karty do Gwinta, winiarnie, a nawet możliwość malowanie zbroi. Premiera 31 maja.

Źródło: Facebook

Autor: Dawid Sych