Data publikacji:

Vampyr otrzyma nowe tryby rozgrywki

Jest powód, aby wrócić do produkcji Dontnod Entertainment.

Vampyr, jak zapewne już wiecie, nie zachwycił. Łukasz w swojej recenzji nazwał grę wprost rozczarowaniem, wskazując na mierny wpływ decyzji gracza na fabułę i kiepski system walki. Dobrze wiedzieć jednak, że Dontnod nie porzuca swojego dziecka i wciąż nad nim pracuje.

  • Kup grę Vampyr (PS4) na Ceneo.pl
  • Zapowiedziano już chociażby nadejście dwóch nowych trybów rozgrywki. Pierwszym z nich będzie opcja "Story", która skupi się bardziej na narratywnym prowadzeniu zabawy, ze znacznie mniejszym naciskiem na starcia z oponentami. Idealna opcja dla tych, którzy chcieliby poznać historię opowiadaną w grze. Z drugiej zaś strony będzie możliwość przejścia tej produkcji w wersji "Hard". Tryb ten podniesie trudność walki i zmniejszy ilość zdobywanych punktów doświadczenia, co może okazać się niezłym wyzwaniem, wymagającym od gracza ostrożnego podejścia do rozgrywki.

    Kiedy pojawi się łatka, wprowadzająca nowe opcje do tego tytułu? Tego jeszcze nie ujawniono. Można jednak być pewnym, że twórcy gry dotrzymają słowa, gdyż wyniki sprzedaży okazały się być bardziej, niż zadowalające. Wydawca gry, Focus Home Interactive, głównie dzięki Vampyrowi, był w stanie wykręcić wynik na poziomie 28,5 miliona Euro.

    Źródło: Dualshockers

    Autor: Tomasz Mendyka