Data modyfikacji:

Ubisoft zapowiedział Ghost Recon Breakpoint

Ubisoft poinformował, że pracuje nad kolejną odsłoną serii Ghost Recon. Producent ujawnił trochę informacji oraz podzielił się zwiastunem i gameplayem.

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint będzie rozgrywał się w tym samym uniwersum co poprzednia odsłona cyklu, czyli Wildlands. Głównym przeciwnikiem oddziału Duchów będzie Cole D. Walker, który pojawił się ostatnio w jednej z aktualizacji do wcześniejszej gry Ubisoftu. Co ciekawe, twarzy oraz głosu postaci użyczył aktor Jon Bernthal. Możecie kojarzyć go z serialu "The Walking Dead" lub jego kreacji Franka Castle z "Punishera" Netfliksa. Produkcja nie będzie posiadać wątków fantastycznych, lecz ludzie nie będą jedynymi oponentami. Gracze będą musieli zmierzyć się również z zaawansowanymi dronami bojowymi firmy Skell Technology.

Twórcy podzielili się z fanami zwiastunem fabularnym, wprowadzającym do historii przedstawionej w Ghost Recon Breakpoint. Oprócz tego, Ubisoft udostępnił także kilkunastominutowy zapis rozgrywki, w którym możecie zobaczyć, jak produkcja prezentuje się w akcji. Producent zapewnia jednak, że materiał pochodzi z wersji alfa, więc sporo rzeczy może ulec zmianie lub poprawieniu. Oba filmy możecie obejrzeć poniżej:

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint trafi do sprzedaży 4 października bieżącego roku. Tytuł został opracowany z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Ubisoft wystartował już ze sprzedaż przedpremierową, oferując kilka różnych edycji - standardową, ultimate, gold i kolekcjonerską. W tej ostatniej znajdziecie m.in. ponad dwudziestocentymetrową figurkę Cole'a D. Walkera oraz jego nieśmiertelnik.

Źródło: Ubisoft Polska

Autor: Łukasz Morawski