Data publikacji:

Three Kingdoms z uniwersum Total War otrzymało nową datę premiery

Premiera została opóźniona.

Jeżeli z niecierpliwością wyczekiwaliście premiery Total War: Three Kingdoms, to niestety mam dla was niezbyt dobra informację. Otóż, producent poinformował, że ich najnowsze dzieło zadebiutuje trochę później, bo 23 maja bieżącego roku. Nie ma jednak tragedii, ponieważ twórcy zapewniają, że wykorzystają ten czas na lepsze dopracowanie produktu. Jak powiedział Rob Bartholomew z Creative Assembly:

Mamy to szczęście, że jesteśmy w stanie z naszymi grami robić to, co należy. W tym przypadku oznacza to, że będziemy potrzebować więcej czasu, aby wszystko dla Was przygotować. Ważne jest, aby dać Wam grę, którą w pełni możecie się cieszyć i jesteśmy niezwykle podekscytowani na myśl jaki produkt otrzymacie.

Z jednej strony szkoda, że zagramy później, ale z drugiej, takie podejście dewelopera należy cenić. Wszakże wiele konkurencyjnych ekip udowodniło wielokrotnie, że nie liczy się dopracowanie produktu, lecz jak najszybsze go sprzedanie. Oczekiwanie na Three Kingdoms niech umili wam najnowszy zwiastun, prezentujący jednego z przywódców:

Źródło: Cenega [Informacja prasowa]

Autor: Łukasz Morawski