Data publikacji:

System Shock 3 VR

Odliczanie dobiegło końca.

Na stronie internetowej Otherside końca dobiegło odliczanie. Wbrew oczekiwaniom, studio nie pokazało pierwszego zwiastuna System Shock 3, opublikowało natomiast grafikę i krótkie nagranie, na którym słyszymy kobiecy głos mówiący: Myślisz, że o tobie zapomniałam, insekcie?

Mamy już zatem pewność, że sztuczna inteligencja Shodan powróci w najnowszej odsłonie gry. Na tym jednak nie koniec interesujących informacji! Strona internetowa oferuje możliwość zapisania się do newslettera, co związane jest z wypełnieniem krótkiej ankiety.

Wzrok przyciąga ostatnie pytanie: W skali od 1 (najmniej) do 10 (najbardziej), proszę ocenić swoje zainteresowanie graniem w wirtualnej rzeczywistości. Sugeruje to, że System Shock 3 może otrzymać wsparcie dla okularów VR, takich jak Oculus Rift, czy PlayStation VR.

Każdy, kto wypełni wspomnianą ankietę i zapisze się do newslettera do  31 stycznia 2016 roku, ma szansę na wygranie wydruku z SHODAN. Tymczasem nie pozostaje nam nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze informacje.

Źródło: OtherSide

Autor: Dawid Sych