Data publikacji:

Preludium majówki z Wiedźminem? Czemu nie!

GOG wychodzi do graczy z ofertą nie do odrzucenia.

Obok Wiedźmina 3 ciężko było przejść obojętnie i to tyczy się również tych, którzy nie sięgnęli po wcześniejsze dwie odsłony. Myślę jednak, że znajdą się chętni do nadrobienia zaległości w tej kwestii. Jeżeli jest tu ktoś taki, to mam bardzo dobre wieści. GOG właśnie dla was wyszedł ze świetną inicjatywą.

Otóż jest okazja zgarnąć pierwszą odsłonę serii, przygotowanej przez CD Projekt RED, całkowicie za darmo. Co trzeba zrobić? Wystarczy wejść na stronę GOG, zalogować się i zapisać się do newslettera. Nie powinna minąć chwila i voila - staliście się posiadaczami Wiedźmina w Edycji Rozszerzonej. Dodatkową atrakcją będzie też beczka z kartami do Gwinta, którą otrzymacie wraz z kodem na "Wieśka".

Nie jest to pierwszy raz, gdy platforma od CDP daje możliwość na bezpłatne zapoznanie się z przygodami Geralta z Rivii. Niecały rok temu pojawiła się bardzo podobna oferta, która powiązana była wówczas z promocją karcianki "Redów". Jeżeli więc wcześniej przegapiliście sposobność na świetną zabawę bez dodatkowych opłat, to szczerze polecam nadrobić tę zaległość. Czas do tegorocznej majówki zleci szybciej.

Źródło: Łowcy Gier

 

Autor: Tomasz Mendyka