Data modyfikacji:

PlayStation Plus - maj 2019

Sony opublikowało listę gier, jakie w maju dostępne będą w ofercie PlayStation Plus.

Jeżeli jesteście subskrybentami PlayStation Plus, to z pewnością wyczekiwaliście, aż Sony ogłosi listę gier, które zostaną udostępnione za darmo w ramach abonamentu. Jako, że od marca zrezygnowano z tytułów na PlayStation 3 i PS Vitę, to oferta dotyczy wyłącznie posiadaczy konsoli PlayStation 4. Nie przełożyło się to jednak na większa liczbę gier na tę platformę. Zgodnie z zapowiedzią, w maju będziecie mogli pobrać następujące produkcje:

  • Overcooked - premiera: 2016, ocena na Metacritic: 78
  • What Remains of Edith Finch - premiera: 2017, ocena na Metacritic: 88
  • Pierwszy tytuł to idealna pozycja dla osób, które uwielbiając spędzać czas przed konsolą wspólnie z rodziną. W Ovecrooked zadaniem graczy jest przygotowywanie najróżniejszych potraw wedle podanych przez twórców receptur. Tytuł okraszony został ogromną dawką humoru, który powinien przypaść do gustu zarówno młodszym, jak i starszym odbiorcom. Z kolei, What Remains of Edith Finch to gra przygodowa poruszająca wiele filozoficznych tematów. Historię poznajemy z perspektywy kilku członków pewnej rodziny, nad którą ciąży klątwa. Rozgrywkę można najlepiej określić "symulatorem chodzenia".

    Overcooked i What Remains of Edith Finch dostępne będą do pobrania od 7 maja. Tym samym, z oferty znikną gry z kwietnia, czyli Conan Exiles oraz The Surge. Macie więc kilka dni, żeby przypisać do konta te dwa tytuły.

    Źródło: PlayStation

    Autor: Łukasz Morawski