Data publikacji:

Pierwsze DLC do Uncharted 4 dostępne od jutra

Producent zapowiedział również niespodziankę.

Studio Naughty Dog poinformowało, że już jutro, 29 czerwca, udostępnione zostanie pierwsze rozszerzenie do gry Uncharted 4: Kres Złodzieja. Dodatek skierowany jest wyłącznie do trybu multiplayer i ma być w pełni dostępny za darmo.

Wraz z DLC do produkcji dołączy całkowicie nowa mapa, a to tylko początek bezpłatnych dobroci. Oprócz tego, otrzymamy dostęp do nowych broni, boosterów, skórek dla bohaterów, drwin oraz przebudowanego trybu Rankingowy Deatmatch Drużynowy. Ponadto, wraz z rozszerzeniem twórcy gry udostępnią kolejną aktualizację, która poprawi sporo mankamentów zgłaszanych przez użytkowników.

Osoby, które chciałyby już dzisiaj przyjrzeć się nowej mapie, o 20:30 powinny stawić się na Twitchu. Producent Uncharted 4 planuje oficjalną transmisję poświęconą dodatkowej lokacji i zmianom, jakie wprowadzi patch.

Uncharted 4: Kres Złodzieja zadebiutowało 10 maja bieżącego roku jako tytuł ekskluzywny dla konsoli PlayStation 4. Produkcja otrzymała od nas maksymalną ocenę, podkreślająca jakość dzieła Naughty Dog.

Źródło: Naughty Dog Blog

Autor: Łukasz Morawski