Data publikacji:

Nowy Humble Bundle stawia na klasykę

Za trochę ponad 50 złotych można wejść w posiadanie naprawdę świetnych produkcji.

W sieci już pojawił się nowy zestaw gier na Humble Bundle. Tym razem mamy do czynienia jednak z wyjątkowym pakietem gier, który opatrzony został nazwą „Classics Returns”. Trzeba przyznać, że oferta ta prezentuje się co najmniej ciekawie. A już na pewno jest to świetna propozycja dla fanów gier strategicznych, RPG oraz przygodówek

Już za jednego dolara (niecałe 4 złote) można wejść w posiadanie takich tytułów jak Broken Sword 5, Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure czy Shadowrun Returns. Nieźle, prawda? A jeszcze ciekawiej wygląda to przy wpłacie wyższych kwot – za 8,5 dolara (niecałe 30 złotych) do zestawu dołącza Wasteland 2 w wersji Director’s Cut, Xenonauts czy też Age of Wonders III, a decydując się na najdroższą wersję tego Humble’a (15 dolarów, czyli trochę ponad 50 złotych), całość wzbogacona zostanie przez takie dobra, jak Torment: Tides of Numenera oraz Dreamfall Chapters w edycji Final Cut. Oto jak prezentuje się pełna oferta:

 • Wpłata na poziomie minimum 1 dolara:

 • - Broken Sword 5: The Serpent’s Curse

  - Shadowrun Returns

  - Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure (+ soundtrack)

  - Shadowrun:  Dragonfall – Director’s Cut

  - 10 procent zniżki na pierwszy zakup subskrypcji Humble Monthly

 • Wpłata średniej kwoty (na ten moment – 8,49 dolara):

 • - Shadowrun:  Hong Kong – Extended Edition

  - Wasteland 2: Director’s Cut – Standard Edition (+ soundtrack)

  - Age of Wonders III

  - Xenonauts

 • Wpłata na poziomie 15 dolarów:

 • - Torment: Tides of Numenera

  - Dreamfall Chapters: The Final Cut Edition

  - 2 dolary do wirtualnego portfela dla posiadaczy subskrypcji Humble Monthly

  Przynajcie sami – można tu znaleźć naprawdę łakome kąski. Nie, żeby było to coś nowego, w końcu Humble Bundle zdążył nas przyzwyczaić do dostarczania wyjątkowo ciekawych ofert, ale zdecydowanie cieszy fakt, że portal ten cały czas dostarcza ciekawe paczki z grami. A warto pamiętać też, że wybierając którąkolwiek z opcji, wspierane są również fundacje charytatywne. Na rozważenie czy zestawy te przekonują Was do wydania pieniędzy macie jeszcze trochę czasu, bo ten bundle dostępny będzie jeszcze przez ponad 12 dni.

  Źródło: Humble Bundle

  Autor: Tomasz Mendyka