Data publikacji:

Razer zapowiedział głośniki gamingowe Nommo V2

Wejdź na nowy poziom wirtualnej rozgrywki dzięki nowej linii głośników komputerowych Razer, zaprojektowanych z myślą o najwyższej jakości dźwięku, a do tego oferujących podświetlenie RGB oraz stabilną łączność bezprzewodową.
razer
Razer, globalny lider wśród lifestyle’owych marek dla graczy, ogłosił dziś nowość w swojej ofercie komputerowych głośników gamingowych: serię Nommo V2, zaprojektowaną z myślą o trzech kluczowych parametrach: wydajności, immersyjności i łączności.
Flagowy produkt z tej serii, czyli Razer Nommo V2 Pro, to zestaw ‘pełnozakresowy’, w którego skład wchodzi para głośników i bezprzewodowy subwoofer – korzystające dodatkowo z technologii THX® Spatial Audio. Całości dopełnia rewelacyjne podświetlenie Razer Chroma™ RGB, zapewniające jeszcze bardziej immersyjne wrażenia.
Nommo V2 Pro oferuje użytkownikowi to, co najlepsze – w tym 3-calowe pełnozakresowe przetworniki z aluminiowymi wtyczkami fazowymi, które zapewniają naturalne, krystaliczne czyste brzmienie. To pierwszy na świecie system komputerowych głośników gamingowych z bezprzewodowym subwooferem z membraną skierowaną w dół, co przekłada się na głębokie, przestrzenne basy – bez plątaniny kabli pod nogami.
Aby przenieść wirtualną rozgrywkę na jeszcze wyższy – bardziej immersyjny – poziom, gracz może podkręcić atmosferę za pomocą systemu podświetlenia Razer Chroma RGB. 
W serii dostępne będą również inne opcje – Razer Nommo V2, czyli głośniki biurkowe z przewodowym subwooferem oraz minimalistyczny wariant Razer Nommo V2 X składający się z samych głośników.
Zdjęcie: materiały prasowe Razer
Autor: Informacja prasowa