Data publikacji:

Prezentacja trybu kariery w MotoGP 23

Milestone i Dorna Sports S.L. pokazały zupełnie nowy tryb kariery w MotoGP 23. W tym roku w odnowionej, jeszcze bardziej realistycznej, dynamicznej i towarzyskiej formule.
motogp-23

Przystępna kariera

MotoGP™23 tryb kariery rozpoczyna się po zakończeniu mistrzostw Moto3™. Łatwiejsze do opanowania w porównaniu do motocykli MotoGP™, pozwolą graczom zapoznać się z mechaniką nowej edycji. W zależności od wyników, gracze będą mogli zostać na kolejny sezon w tej samej kategorii lub awansować do Moto2™, a nawet przeskoczyć bezpośrednio do MotoGP™.
To zadowoli zarówno chcących doświadczyć różnych właściwości fizycznych motocykli i rywalizować we wszystkich trzech kategoriach, jak i wolących przejść bezpośrednio do wyższej klasy. Przed każdym sezonem gracze będą mogli wybrać, czy chcą ścigać się w krótkim, 10-rundowym kalendarzu, czy w oficjalnym, obejmującym wszystkie 21* rund mistrzostw świata.

Punkty Zwrotne

MotoGP™23 wprowadza punkty zwrotne, które są kluczowymi momentami decyzyjnymi w grze, wpływającymi na karierę graczy. W każdym sezonie gracze będą mieli do czynienia z różnymi scenariuszami, każdy z innym celem do osiągnięcia. W zależności od wyników uzyskanych na torze, ścieżka kariery przybierze inny obrót.
Na przykład od początkowych testów do letniej przerwy, w oparciu o wyniki gracze będą mogli zdecydować, czy odnowić kontrakt z tą samą drużyną, pozostać w swojej klasie, czy awansować. Cele będą polegały nie tylko na wygrywaniu wyścigów, ale wpłyną także na rozwój motocykli, pozwalając graczom cieszyć się niuansami gry. W ten sposób nowy projekt kariery oferuje długoterminowe wyzwania, których można doświadczyć tylko grając przez wiele sezonów i odkrywając całą zawartość gry.

System wspomagania neuronowego

Wyczekiwana funkcja MotoGP™23, pomoże początkującym graczom poznać tajniki jazdy dzięki zaawansowanemu systemowi wsparcia AI, opartemu na technologii sieci neuronowych. Ta innowacyjna funkcja pomoże motocyklistom w hamowaniu, przyspieszaniu i prowadzeniu, zapewniając płynną i bardziej wciągającą jazdę. System jest starannie skalibrowany, aby zapewnić rozrywkę każdemu, natomiast gracze chcący opanować grę, znajdą najlepsze narzędzia do poprawy stylu jazdy i wydajności w Akademii MotoGP™.
Zdjęcie: materiały prasowe PLAION Polska
Autor: Informacja prasowa