Data modyfikacji:

Poznaliśmy polską datę premiery PSI Patrol: Grand Prix

Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z poinformowała, że do katalogu wydawniczego firmy trafiła gra PSI Patrol: Grand Prix.
premiera psi patrol
Tytuł w pudełkowej wersji na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One/Xbox Series X ukaże się 30 września w polskiej (napisy i dubbing) i angielskiej wersji językowej do wyboru.
Ścigaj się jako szczeniaki z PSIego Patrolu po Zatoce Przygód, ośrodku snowboardowym Jake'a oraz dżungli, w trybie rywalizacji do 4 graczy jednocześnie - ale uważaj na przeszkody pozostawione przez złośliwego burmistrza Humdingera! 
Ta gokartowa wyścigówka zawiera opcję łatwego sterowania dla najmłodszych z automatycznym przyspieszeniem, które poprowadzi ich po torze, a także tryb trudny dla doświadczonych mistrzów kierownicy.  
Zatem zapnij pasy i weź udział w fanPSIastycznym wyścigu po 11 torach z najlepszymi kumplami szczeniakami! 

Cechy gry Psi Patrol: Grand Prix

  • DO 4 ŚCIGAJĄCYCH SIĘ - Możesz grać z przyjaciółmi na podzielonym ekranie dla 4 graczy, a w roli kierowców ulubione szczeniaki, w tym Chase, Marshall i pierwszy niepełnosprawny szczeniak, Rex! 
  • ZOSTAŃ MISTRZEM - używaj power upów i ulepszeń, takich jak balony z wodą, kule śnieżne i wybuchy konfetti, aby zdobyć pole position. 
  • DOSTOSUJ SWÓJ POJAZD - Spraw, aby Twój gokart był jeszcze bardziej wyPSIAsiony dzięki 20 stylowym naklejkom i 20 elementom nadwoziom inspirowanych serialem. Im więcej będziesz się ścigać, tym więcej odblokujesz! 
  • SZALEŃSTWO BURMISTRZA - Unikaj sztuczek i przeszkód, które burmistrz Humdinger może rzucić na tory podczas jazdy.
Zdjęcie: materiały prasowe Bandai Namco
Autor: Informacja prasowa