Data modyfikacji:

Poznaliśmy datę premiery AEW: Fight Forever

Wielbiciele zręcznościowych gier wrestlingowych mają powód do uciechy - pora wejść na drabinę i opromienić się sławą! THQ Nordic GmbH oraz All Elite Wrestling (AEW) potwierdzają dziś, że gorąco wyczekiwana, przygotowana przez YUKE’s gra wrestlingowa AEW: Fight Forever ukaże się na platformach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC oraz Nintendo Switch już 29 czerwca 2023 roku.
aew
Kenny Omega, wiceprezes oraz były AEW World Champion oraz World Tag Team Champion w AEW, skomentował: „Gdy tylko podpisałem kontrakt z AEW, Tony Khan dał mi możliwość zgromadzenia najlepszego zespołu developerów, którzy rozumieją i szanują wrestling, aby wspólnie stworzyć najlepszą grę wrestlingową w historii. Dzięki naszej niesamowitej współpracy z Geta, YUKE’s i THQ Nordic, nadejdzie nowa era gier wrestlingowych. AEW: Fight Forever przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania i jestem pewien, że 29 czerwca będzie znamiennym dniem zarówno dla fanów wrestlingu, jak i graczy.”
Tony Khan, dyrektor generalny, główny manager i Head of Creative w AEW, dodał: „Już od pierwszej zapowiedzi fani na całym świecie pokazali nieskrępowany entuzjazm wokół premiery Fight Forever. Natomiast AEW, poprzez ekscytujące historie i mocną akcję na ringu, udowadnia, że dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy cierpliwie czekają. W Fight Forever Kenny i nasz światowej klasy zespół dostarczyli autentycznego, nostalgicznego klimatu dawnych gier wrestlingowych, połączonego z niezrównaną kreatywnością AEW. Świetnie będzie zobaczyć, jak nasi fani w końcu otrzymają tę świeżą i bardzo potrzebną alternatywną grę wrestlingową na konsole nowej generacji, już 29 czerwca. AEW ma najlepszych fanów na świecie i nie mogę się doczekać aż będą mogli wejść w interakcję z naszymi gwiazdami w zupełnie nowy sposób.”
Uznana za swoje retro podejście do projektu gry, w tym ręcznie wykonane animacje i nostalgiczny klimat automatowych zręcznościówek, AEW: Fight Forever daje fanom wrestlingu unikalną szansę na wykonanie najświeższych ciosów, które można oglądać podczas niezwykle popularnych transmisji walk federacji AEW. Tryb sieciowej współpracy wkracza na nowy poziom z walkami tag-teamowymi pozwalającymi na wykonanie wspólnych manewrów za pomocą prostych komend. Duża liczba najpopularniejszych gwiazd AEW, tryb kariery, tworzenie i dostosowywanie postaci, znane areny AEW, różne typy walk, a nawet znane i lubiane nieusankcjonowane pojedynki czekają!
Na koniec jeszcze kilka słów bezpośrednio od dyrektora kreatywnego AEW: Fight Forever, Kenny’ego Omegi:
Zdjęcie: materiały prasowe PLAION Polska
Autor: Informacja prasowa