Data modyfikacji:

Nowy zwiastun Gotham Knights

Deweloperzy Gotham Knights ze studia WB Games Montreal opublikowali najnowszy zwiastun gry. Film skupia się tym razem na postaci Red Hooda, byłego kompana Batmana, który niegdyś nosił kostium Robina, aż do czasu, gdy został zamordowany przez Jokera. Powrócił jednak do życia, po tym jak został wskrzeszony za pomocą magii, dzięki której zyskał mistyczne moce.
Red Hood jest jedną z kilku grywalnych postaci w Gotham Knights i podobnie jak Nighthawk lub Batwoman posiada swój własny unikalny styl walki oraz śmiertelnie niebezpieczny ekwipunek. Bohater jest ekspertem zarówno w pojedynkach w zwarciu, jak i na odległość, w których używa broni palnej. Za sprawą nadnaturalnych zdolności może z łatwością unosić się w powietrzu, co pozwala mu z łatwością pokonywać duży dystans podczas eksploracji dużej otwartej mapy przedstawiającej rojące się od przestępców Gotham.
Gotham Knights zadebiutuje 25 października na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S, a także na komputerach PC (Steam i Epic Games Store).