Data publikacji:

Danny Trejo zachęca do zagrania w polskie Evil West

Polskie studio Flying Wild Hog w bardzo ciekawy sposób próbuje promować swoje najnowsze dzieło. Rodacy stworzyli zabawną reklamę z udziałem Danny’ego Trejo, który słynie z charakterystycznych występów w filmach klasy B (choć nie tylko). Sprawdźcie, czy taki materiał będzie w stanie przekonać was do kupna własnego egzemplarza Evil West.
Premiera Evil West zbliża się wielkimi krokami, dlatego w najbliższych dniach możecie spodziewać się wielu materiałów poświęconych temu tytułowi – w tym recenzji. Tym razem twórcy nie zdecydowali się jednak na zaprezentowanie kolejnego zwiastuna lub gameplayu, tylko postawili na reklamę live-action z udziałem Danny’ego Trejo, którego możecie kojarzyć z takich filmów, jak „Maczeta”, „Desperado”, czy serialu „Synowie Anarchii”.
Aktor słynie ze swojego wybuchowego temperamentu, co doskonale wykorzystało Flying Wild Hog w najnowszym zabawnym materiale promocyjnym, który możecie obejrzeć poniżej:
Jeśli cały czas wahacie się nad kupnem tego tytułu, to sprawdźcie też inne filmy opublikowane przez twórców, jak np. zwiastun trybu kooperacji lub trailer podsumowujący mechaniki rozgrywki. Lada dzień spadnie embargo na recenzje Evil West, więc wtedy poznacie opinie redaktorów z całego świata. Czy będzie hit? Nie wiadomo, ale studio Flying Wild Hog już kilkukrotnie udowodniło, że dobrze czuje się w produkcji widowiskowych i brutalnych gier akcji – wystarczy zagrać w Shadow Warrior 3 lub Hard Reset: Redux.
Oficjalna premiera Evil West odbędzie się już 22 listopada bieżącego roku, czyli w najbliższy wtorek – jeśli zdecydujecie się na wersję cyfrową, to będzie ona aktywna od godziny 12:00. Gra dostępna będzie też w edycji pudełkowej, którą znajdziecie m.in. na ceneo.pl. Dzieło polskiego dewelopera tworzone jest z myślą o komputerach osobistych, konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 4, Xbox One) oraz PlayStation 5 i Xbox Series X|S.
Zdjęcie: materiały prasowe Flying Wild Hog
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski

Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK. Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego, co związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Od najmłodszych lat gra w gry, ogląda filmy i seriale, czyta książki oraz komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.