Data modyfikacji:

Odbierz grę Black Myth: Wukong z wybranymi produktami GeForce RTX z serii 40. Kolejne tytuły otrzymają wsparcie techniki NVIDIA DLSS

NVIDIA powiadomiła o nowej promocji wybranych produktów GeForce RTX z serii 40 z grą Black Myth: Wukong. Poinformowano także o kolejnych tytułach, które zyskają wsparcie technik NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex oraz ray tracingu.
Dzięki współpracy z Game Science, twórcą gry Black Myth: Wukong, przy zakupie objętych promocją kart graficznych GeForce RTX 4090, 4080 SUPER, 4080, 4070 Ti SUPER, 4070 Ti, 4070 SUPER i 4070 oraz wyposażonych w nie komputerów stacjonarnych, a także laptopów z kartą graficzną GeForce RTX 4090, RTX 4080 lub RTX 4070, nabywca otrzyma także kod do gry w wersji Steam, w którą będzie mógł zagrać już od dnia premiery, zaplanowanej na 20 sierpnia.
Wybrane produkty będą dostępne u sprzedawców i dostawców na całym świecie. Przejdź na stronę promocji Black Myth: Wukong, aby zobaczyć listę partnerów uczestniczących w tej akcji w Polsce.
Po zakupie produktu objętego promocją wszystkie niezbędne instrukcje zostaną przesłane pocztą elektroniczną, dzięki czemu z łatwością dodasz grę Black Myth: Wukong do swojego konta w Steam. Zaledwie kilka kliknięć i będziesz gotowy, aby wyruszyć w ekscytującą podróż przez chińską mitologię jako Wybraniec, eksplorując rozległy i magiczny świat pełen wyzwań i cudów.
Tytuł został wzbogacony o oparte na AI techniki RTX, wspierane przez karty graficzne GeForce RTX. Gracze korzystający z kart graficznych GeForce RTX z serii 40 doświadczą rozgrywki najwyższej jakości dzięki technice NVIDIA DLSS 3.5 oraz pełnemu ray tracingowi.
Z kolei gra Wuthering Waves, która zadebiutowała w maju z DLSS 2, otrzyma aktualizację wprowadzającą wsparcie technik DLSS 3 oraz Reflex. Umożliwi to graczom korzystającym z kart graficznych GeForce RTX z serii 40 zwiększyć wyświetlaną liczbę klatek na sekundę, a także zmniejszyć opóźnienia systemowe na kartach graficznych GeForce GTX 900 i nowszych, dzięki czemu rozgrywka będzie bardziej responsywna. Nieubłaganie zbliża się także moment planowania zakupów na powrót do szkoły, a uczniowie z zapałem będą poszukiwać idealnego komputera. Laptopy z kartami GeForce RTX to najlepszy wybór między innymi dla studentów, ponieważ oferują potężną wydajność, która przyspiesza naukę (m.in. aplikacji STEM), granie i zadania twórcze, przez co rozgrywka jest płynna, a tworzenie multimediów wydajne, bez uszczerbku na mobilności i żywotności baterii.
Zdjęcie: Materiały prasowe
Autor: Informacja prasowa