Data publikacji:

Szczegóły na temat beta-testów Call of Duty: Modern Warfare II

call of duty: modern warfare 2
Deweloperzy Call of Duty: Modern Warfare II przedstawili harmonogram beta-testów gry, które odbędą się w dniach 16–26 września. Tradycyjnie już beta pozwoli graczom sprawdzić najważniejsze tryby zabawy, a twórcy otrzymają sposobność naprawy wielu bugów i błędów, które mogą pojawić się podczas rozgrywek wieloosobowych.
Najwcześniej w betę zagrają osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na grę na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Testy dla tych graczy zaczną się już 16 września. Wszyscy chętni klienci tytuł na PlayStation pobiorą natomiast w dniach 18–20 września.
W dniach 22–23 września w betę zagrają na wspólnych serwerach posiadacze pre-orderów na PlayStation, pecetach oraz konsolach Xbox. W pełni otwarte crossplatfomowe testy na wszystkich platformach sprzętowych zaplanowane zostały natomiast na okres od 24 do 26 września.
Najnowsze informacje na temat Call of Duty: Modern Warfare II oraz zawartości, która znajdzie się w becie (tryby gry, mapy itd.), zostaną przedstawione podczas specjalnego eventu online zorganizowanego 15 września. Przypomnijmy, że gra zadebiutuje 26 października tego roku na komputerach PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5.
Zdjęcie: mat. prasowe