Data modyfikacji:

Najlepsze zestawy i akcesoria Xbox One pod choinkę

Sprezentuj sobie lub bliskiej osobie konsolę na święta!

Święta to doskonała okazja, aby sprezentować sobie lub bliskiej osobie konsolę pod choinkę. Być może pomocą posłuży Wam przygotowane przeze mnie zestawienie, w którym znajdziecie najciekawsze zestawy z konsolą i akcesoria Xbox One. Oprócz sugerowanej ceny detalicznej, znajdziecie w nim też informacje na temat najniższej aktualnie ceny w Ceneo.pl z uwzględnieniem kosztów wysyłki.

ZESTAW XBOX ONE S GEARS OF WAR 4 (1 TB)

Szarańcza została pokonana, ale zagrożenie nie przeminęło. Dwadzieścia pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej części JD Fenix, syn Marcusa, zmuszony jest pójść w ślady swojego ojca i stanąć do walki z nowym wrogiem. Gears of War 4 nie wprowadza wielu zmian do serii, ale też nikt nie oczekiwał rewolucji. Więcej na temat gry ekipy The Coalition, która zastąpiła Epic Games, znajdziecie w naszej recenzji. W pudełku, poza grą, znajduje się konsola o pojemności 1 TB i bezprzewodowy kontroler.

Sugerowana cena detaliczna: 1599 zł

Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 1498 zł

Piłka jest jedna, a bramki są dwie. FIFA 17 to jednak o wiele wiele więcej. Dzięki silnikowi Frostbite 3, który wykorzystują też gry, takie jak Battlefield 1 czy nadchodząca Mass Effect: Andromeda, usprawniona została nie tylko grafika, ale także zachowanie zawodników na boisku. Dodajcie do tego - po raz pierwszy w historii serii - kampanię fabularną. Więcej na temat najnowszej odsłony piłkarskiego cyklu znajdziecie w naszej recenzji. W pudełku, poza grą, znajdują się Pakiety Trzej legendarni gracze na wypożyczenie i Unikatowy zawodnik, konsola o pojemności 500 GB lub 1 TB oraz bezprzewodowy kontroler.

Sugerowana cena detaliczna: 1399 zł (500 GB) 1599 zł (1 TB)

Aktualnie najniższa cena w Ceneo.pl: 1348 zł (500 GB) / 1514 zł (1 TB)

Nie raz i nie dwa pisałem, że studiu EA DICE należą się słowa uznania za zebranie się na odwagę, pójście pod prąd i przeniesienie serii w czasy I wojny światowej. Chociaż na razie nie wiadomo jeszcze czy sukces BF1 wpłynie na zmianę mody i przywrócenie do łask strzelanek, których akacja toczy się w realiach historycznych, jedno jest pewne - Battlefield 1 to murowany kandydat do tytułu strzelanki roku. Więcej na temat gry znajdziecie w naszej recenzji. W pudełku, poza Battlefieldem 1, znajduje się konsola o pojemności 500 GB i bezprzewodowy kontroler.

Sugerowana cena detaliczna: 1399 zł

Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 1345 zł

ZESTAW XBOX ONE S MINECRAFT FAVORITES (500GB)

Minecraft jaki jest każdy widzi. Zestaw został stworzony z myślą o fanach kultowej gry Markusa Perssona i studia Mojang AB. W pudełku, poza konsolą Xbox One S o pojemności 500 GB i kontrolerem bezprzewodowym, znajdziecie pakiet Minecraft: Xbox One Edition Favorites, Pakiet dla budowniczych i wersję beta Minecraft: Windows 10 Edition. Trudno wyobrazić sobie lepszy prezent na święta.

Sugerowana cena detaliczna: 1399 zł

Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 1359 zł

Bezprzewodowy kontroler zaprezentowany razem z konsolą Xbox One S posiada uchwyty pokryte fakturą, usprawnione drążki i pad kierunkowy oraz dwukrotnie większy zasięg od poprzedników. W efekcie oferuje znacznie większą wygodę i lepszą kontrolę. Urządzenie jest kompatybilne z zestawem Xbox One Play and Charge, z zestawem słuchawkowym do konsoli Xbox One i słuchawkami stereo do konsoli Xbox One.

Sugerowana cena detaliczna: 239 zł

Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 209,99 zł

PODSTAWKA DO PIONOWEGO USTAWIENIA KONSOLI XBOX ONE S

Wśród zarzutów pod adresem oryginalnej konsoli Xbox One był brak możliwości ustawienia jej w pozycji pionowej, tak jak miało to miejsce w przypadku poprzedniczki. Na szczęście, Xbox One S oferuje takie rozwiązanie. Służy temu specjalna podstawka, która nie tylko zapewnia konsoli bezpieczeństwo i stylowy wygląd, ale także pozwala na zmniejszenie zajmowanej przez nią powierzchni.

Sugerowana cena detaliczna: 69 zł

Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 74,99 zł

Zdobywaj punkty gracza i imponujące osiągnięcia, dziel się z przyjaciółmi klipami i zrzutami ekranu z najbardziej popularnych tytułów, stwórz niepowtarzalnego awatara i zawsze bądź na bieżąco! Abonament Xbox Live Gold pozwala nie tylko na zabawę przez sieć ze znajomymi i udział w życiu ogromnej społeczności, ale daje także dostęp do darmowych gier i niezliczonych promocji.

Sugerowana cena detaliczna: 249 zł

Aktualnie najniższa cena na Ceneo.pl: 176,63 zł

Autor: Dawid Sych