Data publikacji:

Kholat za darmo do każdego egzemplarza Husk

Wydawca przygotował rekompensatę.

Delikatnie mówiąc, polska produkcja Husk raczej nie miała szans na skradnięcie serc graczy. Gra cierpiała na wiele bolączek, o czym chociażby wspominał Dawid w swojej recenzji. Udało nam się dotrzeć jednak do pewnej informacji, która może pomóc tytułowi studia UndeadScout trafić do szerszego grona odbiorców.

Otóż Cenega przygotowała ciekawą promocję, w której do każdego zakupionego egzemplarza Husk, dodawana będzie inna gra, a mianowicie Kholat. Akurat w ten tytuł grało mi się swego czasu nad wyraz przyjemnie, dlatego uważam, że jest to dobry ruch ze strony rodzimego wydawcy. Co więcej, wszystkie osoby, które nabyły już wcześniej swoją kopię Husk, także otrzymają dostęp do dzieła IMGN.PRO. Wystarczy wejść na stronę internetową husk.cenega.pl i postępować według wskazówek.

Jest jednak pewien haczyk - promocja działa wyłącznie w przypadku wersji Husk wydanej przez Cenegę, dlatego jeśli kupiliście grę na Steamie, to prawdopodobnie nie otrzymacie klucza na Kholat. Mimo wszystko, jest to miły gest ze strony wydawcy.

Autor: Łukasz Morawski