Data publikacji:

IQ zapowiada Bohemian Killing

Dramat sądowy osadzony w postrewolucyjnym Paryżu.

Polski wydawca gier niezależnych, IQ Publishing, podpisał ze studiem Moonwalls umowę na dystrybucję w Polsce i na świecie przygodówki Bohemian Killing. Tytuł ukaże się w wersji PC i Mac. Premiera zaplanowana jest na pierwszy kwartał bieżącego roku.

Opowiedziana w Bohemian Killing rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych. W teraźniejszości oskarżony o morderstwo gracz przebywa na sali sądowej, gdzie zapoznaje się z dowodami, wysłuchuje zeznań świadków i pytań sędziego, które uruchamiają wspomnienia.

Te przenoszą nas do przeszłości, gdzie przemierzając dzielnice Paryża wykonujemy różne czynności wpływające na zeznania głównego bohatera, który próbuje oczyścić się z zarzutów. Będziemy mogli kłamać, podpierać swoje zeznania dowodami, a nawet udawać niepoczytalność.

Wybory, które podejmiemy podczas rozgrywki, doprowadzą nas do jednego z kilkunastu standardowych i jednego ukrytego zakończenia. Swoboda działania i szeroki wachlarz możliwości mają sprawić, że za każdym podejściem rozgrywka będzie inna.

Poza mrocznym klimatem Bohemian Killing zaoferuje nam możliwość odwiedzenia istniejących w realnym świecie zakątków Paryża. Całość okraszona zostanie muzyką skomponowaną przez utalentowanego kompozytora - Marcina Maślankę.

Źródło: informacja prasowa

Autor: Dawid Sych