Data publikacji:

Gry od Segi za darmo

Japoński wydawca oddaje w ręce graczy aż trzy produkcje.

Akcja organizowana przez Segę, Creative Assembly oraz Relic Entertainment cały czas trwa, co oznacza, że każdy z nas może załapać się na darmowe gry. Tym razem do pobrania czekają trzy tytuły - Street of Rage II, Binardy Domain oraz Condemned: Criminal Origins. Żeby zdobyć dostęp do fantów, należy odwiedzić oficjalną stronę Make War Not Love 3.

Następnie wystarczy przesunąć stronę do dołu i kliknąć w przycisk "Redeem Prize". Po wpisaniu odpowiednich danych, w ciągu dwudziestu czterech godzin, na mailu powinny pojawić się kody do wykorzystania na Steam. Warto się spieszyć, ponieważ oferta jest ograniczona czasowa. W miejsce gier wskoczą kolejne tytuły, które również będzie można dostać za darmo. Zgodnie z grafiką umieszczoną na stronie, wynika, że otrzymamy Gunstar Heroes, Renegade Oprs oraz Viking: Battle for Asgard.

Make War Not Love 3 to swietna okazja do zapoznania się z produkcjami, mającymi na karku kilka lat. Na szczególną uwagę zasługuje w tym przypadku pierwsza odsłona Condemned, będącą mrocznym thrillerem z bardzo gęstym klimatem. Binary Domain również jest bardzo udaną strzelanką, z całkiem niezłą fabułą. Streets of Rage II to z kolei klasyk "chodzonych bijatyk".

ŹródłoMake Love Not War

Autor: Łukasz Morawski