Data modyfikacji:

EA Access będzie dostępne na PlayStation 4

Usługa abonamentowa Electronic Arts w końcu po kilku latach istnienia pojawi się na konsolach Sony.

Posiadacze Xboksów One mogą cieszyć się dobrodziejstwami usługi EA Access już od kilku lat. Subskrypcja Elektroników zawitała na platformie Microsoftu w sierpniu 2014 roku, a po kilkunastu miesiącach możliwość wykupienia abonamentu otrzymali również użytkownicy komputerów osobistych. Electronic Arts poinformowało dzisiaj, że nareszcie do tego grona dołączą gracze mający w domu konsolę PlayStation 4.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1v=Nbg2RPi3eak

Usługa na platformie Sony wystartuje w lipcu tego roku. Podobnie, jak w przypadku pozostałych wersji, użytkownicy otrzymają możliwość wykupienia miesięcznej lub rocznej subskrypcji. Członkostwo w EA Access daje dostęp do wybranych gier z biblioteki Electronic Arts, takich jak seria FIFA, Battlefield, Star Wars: Battlefront, itp. Poza tym osoby posiadające abonament mogą wypróbować większość najnowszych gier EA przez dziesięć godzin w ramach programu Play First Trials. Kolejną z atrakcji jest dziesięcioprocentowy rabat na zakup pełnych wersji gier, rozszerzeń i innych elementów dostępnych w grach.

Dostęp EA Access z pewnością zadowoli fanów gier tego wydawcy. Wiceprezes ds. rozwoju strategicznego, Matt Bilbey jest pełen optymizmu:

Niezmiennie inwestujemy w usługi cyfrowe i subskrypcyjne, a oferowanie naszych gier do jeszcze większej liczby osób na obu konsolach jest ekscytującą perspektywą dla wszystkich. Naszym celem jest zapewnienie graczom większego wyboru, aby mogli grać w nasze gry tam gdzie chcą i tak jak chcą. Dlatego też cieszymy się, że możemy zaoferować im usługę EA Access na PlayStation 4.

Źródło: Electronic Arts Polska

Autor: Łukasz Morawski