Data publikacji:

Duchy spotkają się z Tęczą

Ubisoft szykuje kolejny cross-over swoich produkcji.

Ghost Recon: Wildlands oraz Rainbow Six: Siege to dwie produkcje Ubisoftu, które wciąż mogą liczyć na regularne update'y. Jak się jednak okazuje, już niedługo nie będzie to jedyna rzecz łącząca te dwa tytuły. W sieci pojawił się trailer, który zapowiada połączenie sił operatorów Tęczy Sześć z członkami zespołu Duchów.

  • Kup grę Ghost Recon: Wildlands (PC) na Ceneo.pl
  • Samo wideo nie zdradza zbyt wiele. Jedyne co na ten moment wiadomo, to że więcej szczegółów ujawnionych zostanie 23 lipca, czyli za dwa dni. Zdaje się jednak, że możemy spodziewać się fabularyzowanej operacji, w której obydwie jednostki stawią czoła zagrożeniu ze strony kartelu Santa Blanca. Prawdopodobnie nowa zawartość zawita również do sieciowych trybów zabawy - w końcu Rainbow Six: Siege opiera całą swoją koncepcję o taką formę rozgrywki. Można mieć jednak pewność co do jednego - cały zamysł jest strzałem w dziesiątkę. Warto wspomnieć też, że już jakiś czas temu operatorzy Tęczy Sześć byli grywalnymi postaciami w multiplayerze.

    Nie jest to pierwszy raz, gdy w Ghost Recon: Wildlands organizowany jest event nawiązujący do innej marki. Swego czasu Duchy miały okazję stoczyć walkę z samym Predatorem, a jeszcze później członkowie tej jednostki połączyli siły z legendarnym Samem Fisherem. W obydwu przypadkach wyszło to naprawdę nieźle, więc posiadacze gry powinni rozpatrzyć swój powrót do tej produkcji. Tym bardziej, że tytuł od Ubisoftu to naprawdę porządny kawał kodu, o czym swego czasu pisał Łukasz.

    Źródło: GameRant

    Autor: Tomasz Mendyka