Data publikacji:

Deponia Doomsday

Kultowej sagi ciąg dalszy.

Deponia Doomsday to odpowiedź na głosy fanów, którzy pragnęli innego zakończenia oryginalnej trylogii i kolejnej części kultowej przygodówki. Już wkrótce po raz kolejny wcielimy się w Rufusa, który tym razem odbędzie podróż w czasie i zmieni bieg historii.

Czwarta odsłona serii ma zachować wszystkie najważniejsze cechy poprzednich części. Możemy spodziewać się zatem humoru, sarkastycznych dialogów i stylizowanej na ręcznie malowany komiks oprawy graficznej. Pierwsze obrazki i zwiastun premierowy potwierdzają te słowa:

Oryginalna Deponia cieszy się sławą jednej z najbardziej popularnych gier przygodowych wszech czasów. Trylogia zyskała ogromne uznanie nie tylko krytyków branżowych, ale przede wszystkim graczy - do tej pory rozeszło się ponad 2.2 milionów egzemplarzy.

columns="2" link="file" size="large" ids="http://ekspert.ceneo.pl/wp-content/uploads/2016/02/DeponiaDoomsday_Bomb-Tower-e1460464074503.jpg|,http://ekspert.ceneo.pl/wp-content/uploads/2016/02/DeponiaDoomsday_Elysium_2-e1460463991151.jpg|"]

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie Deponia Doomsday zawita do Polski. Wiemy tylko, że premiera ma nastąpić już wkrótce. Produkcja trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Polskim wydawcą gry jest firma Techland.

Źródło: Informacja prasowa

Autor: Dawid Sych