Data publikacji:

Data premiery i zwiastun Fallout 4: Far Harbor

Kolejna niełatwa sprawa dla Agencji Detektywistycznej Valentine’a.

Bethesda ogłosiła, że już 19 maja na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 trafi Fallout 4: Far Harbor, trzeci z zapowiedzianych na początku roku dodatków. Ogłoszeniu towarzyszył zwiastun prezentujący zarys fabuły i wyspę, na której toczy się akcja rozszerzenia.

W Far Harbor zlecenie odnalezienia młodej kobiety od Agencji Detektywistycznej Valentine'a doprowadzi do sekretnej kolonii syntków. Z wybrzeża Maine wypłyniemy na tajemniczą wyspę Far Harbor, gdzie wysoki poziom promieniowania stworzył jeszcze bardziej dziki świat. Lawiruj pomiędzy skonfliktowanymi syntkami, Dziećmi Atomu i mieszkańcami lokalnego miasteczka. Czy uda Wam się pogodzić zwaśnione strony Far Harbor i za jaką cenę? - głosi oficjalny opis fabuły dodatku.

Rozszerzenie wchodzi w skład przepustki sezonowej wycenionej na 49,99 euro. Dodatek jest dostępny także osobno za 24,99 euro. Dlaczego tak drogo? Far Harbor wzbogaca grę o największy obszar, jaki do tej pory znalazł się w jakimkolwiek rozszerzeniu Bethesda Game Studios. Znajdziemy tu nowe zadania od frakcji, osiedla, śmiertelnie niebezpieczne potwory i podziemia.

Źródło: Bethesda Softworks

Autor: Dawid Sych