Data publikacji:

Darmowa zawartość w Star Wars: Battlefront

DICE pracuje nad nowościami rozbudowującymi grę.

Star Wars: Battlefront nie jest grą obfitą w zawartość. Jest to niepodważalny fakt, który z pewnością zauważył każdy, kto miał styczność z tym tytułem przynajmniej przez kilka godzin. W międzyczasie, z okazji premiery filmu "Przebudzenie mocy", otrzymaliśmy mapę Jakku oraz nowy tryb walki, ale to wciąż za mało. Brazylijski oddział Electronic Arts puścił plotkę, że sytuacja ta może ulec zmianie.

Wieść niesie, że już niedługo wszyscy użytkownicy Star Wars: Battlefront otrzymają całkowicie za darmo nową mapę nawiązującą do Starej Trylogii. Mowa tutaj o kultowym Tatooine, gdzie wychowywał się Luke Skywalker. Skoro już mowa o tym bohaterze, istnieje szansa, że otrzyma nowy strój. Dodatkowy ubiór przewidywany jest również dla księżniczki Lei. Poza tym, pojawić się mają Codzienne Wyzwania, Prywatne Mecze oraz Specjalne Wydarzenia Społecznościowe. Prawdopodobnie aktualizacja dostępna będzie jeszcze w tym miesiącu.

Ile jest prawdy w tych rewelacjach? Na razie nie wiadomo. EA Brazil udostępniło filmik zapowiadający dodatkową zawartość, jednak po pewnym czasie usunięto go z serwisu YouTube. Pozostaje czekać na oficjalne stanowisko DICE, które w tym przypadku powinno mieć najbardziej aktualne informacje.

Star Wars: Battlefront zadebiutowało na polskim rynku 19 listopada bieżącego roku. Gra dostępna jest na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. O produkcji możecie więcej przeczytać w naszej recenzji oraz poradniku, który pomoże przetrwać Wam na polu bitwy.

Źródło: WCCF Tech

Autor: Łukasz Morawski