Data publikacji:

Cenega wyda Tales from the Borderlands

Wersja pudełkowa popularnej gry trafi do sklepów jeszcze w tym miesiącu!

Popularna gra stworzona przez twórców takich tytułów jak Wolf Among US i The Walking Dead doczeka się wersji pudełkowej na Xbox One i PS4. Na płycie znajdziemy wszystkie epizody znane z wersji cyfrowej, jednak to nie wszystko co zostało przygotowane dla graczy.

Tytułowymi postaciami w Tales from the Borderlands są Rhys - biały kołnierzyk pracujący w Hyperionie i Fiona - oszustka pragnąca dokonać największego przekrętu w swoim życiu. Oboje wyruszą w podróż po okrutnym świecie Pandory aby zdobyć sławę i chwałę. Gracz podczas pięciu zróżnicowanych epizodów będzie miał okazję do eksploracji świata i dokładnego poznania historii dwójki bohaterów.

Co ciekawe dokonane przez nas wybory będą miały bezpośredni wpływ na dalszą rozgrywkę, co czyni ją jeszcze ciekawszą! Producenci ożywili dotychczasowe lokacje i dodali kilka zupełnie nowych. Jak zapewniają, nie będą one już tylko tłem rozgrywającej się akcji. Czy Rhysowi uda się przejąć upragniony Hyperion? Czy Fiona zrealizuje swoje marzenie o odzyskaniu utraconych pieniędzy? O tym będziecie mogli przekonać się już 29 kwietnia, na którego to zaplanowano premierę.

Autor: Bartłomiej Mazurek