Dobre gry za grosze: tytuły na Xbox One do 100 zł (2017)

0

Nie musicie przepłacać, żeby móc grać w świetne tytuły.

Gry na konsole nie są tanie, ale wcale nie musicie przepłacać, żeby móc zagrać w dobre tytuły. Na potwierdzenie tej tezy przygotowaliśmy dla was zestawienie z grami wideo do 100 złotych na konsolę Xbox One. Znajdziecie w nim zarówno produkcje starsze, jak i zupełnie nowe. Zachęcamy też do lektury zeszłorocznego artykułu. Życzymy przyjemnej lektury i udanych zakupów!

Uwaga: ceny w każdej chwili mogą ulec zmianie (na korzyść lub nie), dlatego zawsze upewnijcie się, że zgadzają się one z udostępnionymi przeze mnie kwotami.

DISHONORED: DEATH OF THE OUTSIDER

Samodzielny dodatek do Dishonored 2, w którym legendarny skrytobójca Daud i Billie Lurk spróbują zabić Odmieńca. Czy unicestwienie boga w ogóle będzie możliwe? Dishonored: Death of the Outsider to zupełnie nowa historia w świecie stworzonym przez Arkane Studios, które ponownie zadbało o to, aby ich gra dawała poczucie jak największej swobody. Do tego główna bohaterka dysponuje zupełnie nowymi mocami magicznymi i śmiercionośnym arsenałem. Fabuła gry została skonstruowana w taki sposób, że docenią ją zarówno wielbiciele marki, jak i osoby, które nie miały z nią wcześniej styczności.

Premiera: 15.09.2017
Aktualna najniższa cena: 98,90 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

GET EVEN

Psychologiczny thriller z nutką horroru stworzony przez polskie studio The Farm 51. Nie lada gratkę stanowi fakt, że chyba żadna inna gra nie wykorzystywała jeszcze na tak wielką skalę technologii skanowania 3D rzeczywistych lokacji i postaci, która rozwijana jest w dziale Reality 51 gliwickiego zespołu. Mocnymi stronami Get Even są też ambitna i dojrzała fabuła, zróżnicowana rozgrywka oraz doskonała ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Oliviera Deriviere, który stworzył muzykę m.in. do Assassin’s Creed IV: Freedom Cry czy Remember Me. Swoje niepowtarzalne brzmienie muzyka zawdzięcza mieszance elektronicznej orkiestry z instrumentami brukselskiej filharmonii.

Premiera: 23.06.2017
Aktualna najniższa cena: 90,98 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

DREAMFALL CHAPTERS

Dreamfall Chapters to trzymająca w napięciu historia, dalekosiężne decyzje, trzy różne światy, trzy grywalne postaci i zróżnicowane zagadki. Konsolowa wersja gry, której premiera odbyła się w połowie roku, wzbogacona została o różne usprawnienia, takie jak chociażby przebudowane modele postaci, poprawione animacje, oświetlenie i efekty specjalne. Odświeżono również efekty audio i wzbogacono ścieżkę dźwiękową. Chociaż można narzekać na ślimacze tempo rozgrywki, Dreamfall Chapters to nadal pozycja godna polecenia amatorom przygodówek, których na konsolach wcale nie ma tak wiele.

Premiera: 05.05.2017
Aktualna najniższa cena: 97 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

 
1 2 3
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz