Ceny na Ceneo: gry na Xboksa One do 100 zł (2016)

0

Świetne gry w rozsądnej cenie.

Nowe gry na konsolę Xbox One kosztują zwykle z górą 200 złotych. Wiadomo, że nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek. Na szczęście, ceny spadają dosyć szybko, a tytuły, które jeszcze do niedawna straszyły liczbami z górnych półek, dostępne są teraz za znacznie mniejsze pieniądze. Przygotowane przez nas zestawienie zawiera dziesięć popularnych pozycji, które można dostać obecnie za 100 i mniej złotych. Zamieszczone ceny uwzględniają koszty wysyłki. Życzymy przyjemnej lektury i udanych zakupów!

Quantum Break
Studio Remedy Entertainment po raz kolejny dało pokaz swojego kunsztu. Quantum Break to zręczne połączenie przygodowej gry akcji z serialem telewizyjnym. W rolach głównych Shawn Ashmore (X-Men: Przyszłość, która nadejdzie) jako Jack Joyce, Dominic Monaghan (Władca Pierścieni) jako William Joyce i genialny Aidan Gillen (Gra o Tron) jako Paul Serene. Fabuła powstała przy współpracy ze specjalistą z ośrodka naukowo-badawczego CERN, który pomógł fińskiemu zespołowi opowiedzieć historię zgodną ze współczesnymi ustaleniami fizyki teoretycznej. Gorąco polecam!

Premiera: kwiecień 2016
Aktualna najniższa cena: 99 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

Batman: Arkham Knight
Zwieńczenie trylogii Arkham studia Rockstedy, przynajmniej na konsolach, wypadło naprawdę wyśmienicie. Mroczny Rycerz Gotham musi zmierzyć się nie tylko z nowym przeciwnikiem, ale także demonami przeszłości. Jeżeli chodzi o mechanikę rozgrywki, największą zmianą w stosunku do poprzednich części jest Batmobil, przy pomocy którego Batman lotem błyskawicy przemierza ulice miasta i daje odpór wrogim pojazdom. Przypominamy, że wkrótce na konsolach ósmej generacji pojawi się kolekcja Return to Arkham, na którą składają się odświeżone wersji Arkham Asylum i Arkham City

Premiera: 2015
Aktualna najniższa cena: 94 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

Halo 5: Guardians
Piąta część kultowej serii i jednocześnie druga stworzona przez studio 343 Industries, które po „trójce” przejęło wodze od Bungie. Halo 5: Guardians opowiada historię zbuntowanego Master Chiefa i ścigającego go Spartanina Locke’a. Gra jest chwalona przede wszystkim za usprawnioną mechanikę rozgrywki, przemyślane projekty poziomów i świetny tryb wieloosobowy, który przywodzi na myśl Halo 2.

Premiera: 2015
Aktualna najniższa cena: 69 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK


1 2 3
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz