Data publikacji:

TOP5 płatnych gier września na Androida

Czyli mobilki warte każdych pieniędzy.

IRON MARINES

RTS od twórców wielokrotnie nagradzanej trylogii Kingdom Rush. Iron Marines oferuje przepiękną, kolorową grafikę, dynamiczne potyczki i nutkę głupkowatego humoru. Poza kampanią fabularną, w grze znajdziecie też Operacje Specjalne, Niemożliwy Poziom Trudności, gigantycznych bossów, ponad 40. upgrade'ów, 9. bohaterów, 8. specjalnych rodzajów broni i ponad 50 osiągnięć do zdobycia!

DODATKOWE INFORMACJE

Producent: Ironhide Game Studio

Gatunek: Strategiczna

Mikrotransakcje: TAK

Cena: 21,99 zł

DON'T STARVE: SHIPWRECKED

Studio Klei Entertainment przy pomocy CAPY przeniosło na platformy mobilne nowy dodatek do Don't Starve, Shipwrecked. Wilson rozbija się na bezludnej tropikalnej wyspie, gdzie czyhają na niego liczne niebezpieczeństwa. Nasz bohater będzie musiał nauczyć się, jak przeżyć w zupełnie nowym środowisku oraz jak radzić sobie z lokalną florą i fauną. Rozszerzenie wzbogaca grę m.in. o nowe pory roku i przepisy. Pozwoli też na zbudowanie drewnianej tratwy i pływanie nią po otwartym oceanie.

DODATKOWE INFORMACJE

Producent: Klei Entertainment Inc.

Gatunek: Przygodowa

Mikrotransakcje: NIE

Cena: 18,99 zł

MY TOWN: FARM

Jeżeli marzy się wam życie na farmie, My Town: Farm to gra dla was. Karm zwierzęta, obsiewaj pola, zbieraj jajka i miód - wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki. Dzięki Connected Game można połączyć My Town: Farm z innymi grami z serii My Town (My Town: Home, My Town: Pets, My Town: Museum, My Town: Haunted House. ), a co za tym idzie, przenosić pomiędzy nimi postaci i przedmioty.

DODATKOWE INFORMACJE

Producent: My Town Games Ltd.

Gatunek: Edukacyjna

Mikrotransakcje: NIE

Cena: 15,99 zł

THROUGH THE AGES

Adaptacja popularnej planszówki Vlaada Chvátila, która przez prestiżowy portal branżowy Board Game Geek okrzyknięta została drugą najlepszą grą planszową w historii, wyprzedza ją tylko i wyłącznie Pandemic Legacy. Through the Ages pozwala na stworzenie od podstaw własnej cywilizacji przy użyciu setek różnych kart. Możecie spróbować swoich sił zarówno w starciach z SI, jak i przeciwnikiem z krwi i kości, na oryginalnych zasadach lub poprawionych zasadach wersji cyfrowej.

DODATKOWE INFORMACJE

Producent: CGE Digital

Gatunek: Planszowa

Mikrotransakcje: NIE

Cena: 41,99 zł

TASTY PLANET: BACK FOR SECONDS

Zasady rządzące rozgrywką w Tasty Planet: Back for Seconds są bardzo proste: zjedz wszystko, co jest mniejsze od ciebie i unikaj wszystkiego, co jest większe. Jeżeli będziecie się nimi kierowali, zanim się obejrzycie, pożrecie całą planetę! Na naszego szarego gluta czeka sześć różnych okresów do przejedzenia - Kreda, Starożytny Egipt, Starożytny Rzym, Feudalna Japonia, czasy współczesne i daleka przyszłość.

DODATKOWE INFORMACJE

Producent: Dingo Games

Gatunek: Akcja

Mikrotransakcje: NIE

Cena: 13,99 zł

 

Autor: Dawid Sych