Data publikacji:

TOP 5 zestawów PlayStation 4 dla dzieci

Idealne zestawy na prezent dla młodszego gracza.

Maj/czerwiec to okres Pierwszej Komunii Świętej i Dnia Dziecka, co dla rodziców oznacza przede wszystkim wydatki. Liczydło, kalkulator lub śpiwór przeszły odeszły w zapomnienie, a w ich miejsce wskoczyła technologia i najróżniejsze elektroniczne gadżety. Postanowiliśmy więc przybliżyć pięć najciekawszych zestawów PlayStation 4, które idealnie nadają się na prezent dla dziecka. Przykłady zostały dostosowane do wieku odbiorcy, dlatego nie zawierają gier pełnych przemocy i wulgaryzmów.

Sport to zdrowie

Choć lato coraz bliżej, to niestety na tę chwilę pogoda nas nie rozpieszcza. Miłośnicy piłki nożnej w deszczowe dni nie powinni rezygnować ze swojego ulubionego sportu, dlatego mamy dla nich świetne rozwiązanie. Bardzo dobrym wypełnieniem wolnego czasu w domu jest partyjka w najnowszą odsłonę serii FIFA, dostępną w komplecie z PlayStation 4 zaopatrzonym w dysk twardy o pojemności 1 TB.

Należy jednak pamiętać, że gdy wzejdzie słońca, a trawa będzie sucha, warto wziąć piłkę do ręki, ruszyć na boisko i pokazać kolegom lub koleżankom kilka trików, które wcześniej podpatrzyło się w FIFie.

Rodzinne karaoke

Nudne rodzinne spotkania można ubarwić odrobiną dobrej muzyki. Spędzenie czasu ze swoimi dziećmi przed konsolą to świetny pomysł na satysfakcjonującą zabawę. Zwłaszcza, gdy w kolekcji płyt posiadamy grę Singstar Mistrzowska Impreza.

Śpiewanie przed telewizorem i próbowanie w jak najlepszy sposób odtworzyć znane utwory, to gwarancja dobrze spędzonego czasu i nieustannych salw śmiechu. Zainteresowani, mogą nabyć grę w pakiecie z konsolą PlayStation 4 posiadającą 500 GB dysk twardy.

Przygoda i wyścigi

Ograniczanie się do jednego gatunku gier zamyka nam furtkę do poznania wielu fantastycznych produkcji. Sony przygotowało ciekawy zestaw składający się z konsoli PlayStation 4 (1 TB) oraz dwóch gier: DriveClub i Ratchet Clank (2016).

W przypadku pierwszej pozycji, możemy siąść za sterami najróżniejszych samochodów z całego świata i ścigać się z oponentami na wielu pięknie prezentujących się trasach. Z kolei Ratchet Clank to fantastyczna gra przygodowa, utrzymana w klimacie filmów animowanych Dineya i Pixara. Więcej o tytule przeczytacie w naszej recenzji.

Gwiezdne Wojny dla najmłodszych

Filmowa saga "Star Wars" to bez wątpienia prawdziwy fenomen, który nieustannie przyciąga do siebie kolejne pokolenia fanów. Jeśli młodsi gracze nie są jeszcze przekonani do kinowych produkcji, mamy dla nich ciekawą propozycję.

Disney Infinity 3.0: Star Wars to idealna produkcja wprowadzająca dzieci do tego fantastycznego uniwersum. Przemoc jest w tej produkcji bardzo umowna, dzięki czemu mogą w nią grać już osoby powyżej szóstego roku życia. Zestaw oprócz konsoli PlayStation 4 (500GB) i płyty z grą, zawiera także trzy figurki i parę innych bonusów.

Bajkowa przygoda

Tearaway Unfolded to jedna z lepszych gier na konsole obecnej generacji, którą można polecić najmłodszym użytkownikom. Studio Media Molecule stworzyło prawdziwie bajkowy świat, wypełniony po brzegi fantastycznymi postaciami oraz pięknymi lokacjami.

Wszystko w tej grze zrobione jest z papieru, co ma ogromny wpływ na rozgrywkę. Produkcja nie tylko dobrze wygląda, ale niesie ze sobą również wiele wartości i uczy kreatywności. Więcej o grze przeczytacie w naszej recenzji. Tearaway Unfolded można kupić w zestawie z konsolą PlayStation 4 zaopatrzoną w dysk 500 GB.

Autor: Łukasz Morawski