Data modyfikacji:

Premiera Let's Get Fit. Zadbaj o sylwetkę przed konsolą!

100 różnych ćwiczeń, gotowe zestawy, możliwość tworzenia własnych i wiele więcej. Wciągaj paski i ruszaj: Let’s Get Fit, gra fitness stworzona przez studia Voxler i Exkee oraz wydana przez Ravenscourt jest już dostępna tylko na konsolę Nintendo Switch.
lets get fit
Przyłącz swoje kontrolery Joy-Con™ do specjalnych pasków, żeby uzyskać jak najlepsze wyniki treningu. Dokładne śledzenie ruchów przez Let’s Get Fit dokładne pomoże w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń, zapewniając efektywne i bezpieczne sesje treningowe.
Niezależnie, czy masz ochotę na szybki trening z jednym z gotowych programów, czy chcesz skupić się na określonej grupie mięśniowej dzięki treningowi niestandardowemu, Let's Get Fit zapewnia 100 różnych ćwiczeń i nieskończone sposoby ich łączenia, dostosowując się do twoich potrzeb.
Jeśli chcesz sprawdzić, jak radzą sobie inni gracze, zobacz tabelę wyników online. Nie ma to jak odrobina współzawodnictwa, która wzmacnia motywację! Kalendarz w grze pozwala zaplanować treningi i wpoić nawyk regularnych ćwiczeń.
Szczegółowe instrukcje pomogą nowym graczom w stawianiu pierwszych kroków, więc nawet osoby kompletnie bez formy będą mieć wsparcie Let’s Get Fit na każdym kroku.
Autor: Informacja prasowa