Data modyfikacji:

Kingdom Come: Deliverance otrzyma grę planszową

Warhorse Studios, Boardcubator i Prime Matter wystartowali z kampanią crowdfundingową gry planszowej Kingdom Come Deliverance – The Boardgame w serwisie Gamefound.
Od cyfrowej gry z perspektywy pierwszej osoby do prawdziwej planszówki: Warhorse Studios połączyło siły z firmą Boardcubator, czeskim gigantem gier planszowych, aby przenieść uznany, historyczny świat RPG Kingdom Come: Deliverance do świata kości, pionków i taktyki na planszy.
Podczas gdy planszówkę Kingdom Come: Deliverance łączy z grą wideo kilka miejsc i postaci, sama gra opowiada własną, oddzielną historię i jest bardziej duchowym spadkobiercą lub spin-offem w tym samym uniwersum.
Kingdom Come: Deliverance – The Board Game to oparte na współpracy RPG dla 1 do 4 graczy, które przeniesie cię do piętnastowiecznych Czech. To wciągająca historia z realistyczną grą aktorów głosowych, wciągającą atmosferą i systemem budowania postaci opartym na zasadzie „jesteś tym, co robisz”.
Wybieraj spośród 4 różnych postaci, każda z innymi statystykami i atrybutami, a następnie podnoś ich poziom. Znajduj, kupuj i dziel się łupami, które wspierają cię w śmiertelnej misji zbierania kluczowych informacji o wojnie, która określi wiarę całego narodu!
Gra oferuje rozmaite kampanie z różnymi przygodami, a każdą z nich można śledzić przez dołączoną aplikację mobilną, która dba o rozgrywkę, dzięki czemu gracze mogą skoncentrować się na swoich zadaniach.
Zdjęcie: materiały prasowe Plaion Polska
Autor: Informacja prasowa