Data modyfikacji:

Aplikacja NVIDIA Broadcast przemienia pecety w profesjonalne studia nagraniowe

Już od wielu lat oprogramowanie i narzędzia zasilane przez technologie NVIDIA RTX i przyspieszane przez AI odgrywają kluczową rolę w doskonaleniu gier, tworzeniu treści oraz zwiększaniu produktywności. Z tego względu w najnowszym wpisie na blogu AI Decoded przybliżono działanie aplikacji NVIDIA Broadcast, która wykorzystuje zaawansowaną sztuczną inteligencję, aby przemienić każdego peceta w profesjonalne studio nagraniowe.
AI Decoded 6.26.24
Aplikacja NVIDIA Broadcast doskonale ilustruje możliwości współczesnych komputerów. Wykorzystuje ona rdzenie Tensor, w które są wyposażone karty graficzne RTX, aby szybko i sprawnie podnieść jakość nadawanego dźwięku i obrazu. Posiada ona także szereg funkcji opartych na AI, takich jak eliminacja szumów tła, śledzenie ruchu kamery oraz wirtualne tła. Całość gwarantuje nieskazitelną jakość audiowizualną.
Połączenie aplikacji NVIDIA Broadcast ze sprzętowym enkoderem NVIDIA (NVENC) wbudowanym w karty graficzne GeForce RTX i NVIDIA RTX ułatwia prace związane ze strumieniowaniem treści. Aplikacje pomoże rozpocząć karierę streamerom lub profesjonalne zaprezentować się podczas wideokonferencji. Aplikacja jest również niezwykle intuicyjna, działa z każdym oprogramowaniem i łatwo ją skonfigurować. Innowacyjne rozwiązania pozwalają, aby NVIDIA Broadcast stała się nieodzownym elementem w pracy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, którzy pragną wznieść jakość swoich materiałów audiowizualnych na najwyższy poziom.
Zdjęcie: Materiały prasowe
Autor: Informacja prasowa