Data modyfikacji:

Najlepsze mody do GTA V

GTA V jest już grą starą. To fakt. Cały czas jednak przyciąga nowych graczy (tak pewnie będzie aż do premiery GTA VI). Dlatego przypominamy starszy tekst na temat najlepszych modów GTA V. To będzie Los Santos, jakiego nie znaliście.

GTA V to gra, która od lat cieszy się wielką popularnością. W dużej mierze zawdzięcza ją wsparciu dla amatorskich modyfikacji. Jedne podnoszą komfort rozgrywki, inne poprawiają grafikę, jeszcze inne wprowadzają do zabawy zupełnie nowe elementy i nutkę szaleństwa. Przed wami dziesięć, naszym zdaniem, najlepszych modów do Grand Theft Auto V. Koniecznie wpisujcie w komentarzach wasze typy.

RANKING NAJLEPSZYCH MODÓW GTA V

 • GTA 5 REDUX
 • VICE CITY REMASTERED
 • POKÉMON GO GTA EDITION
 • CW THE FLASH CHARACTERS PACK
 • REAL CALIFORNIA ARCHITECTURE
 • BIBLICAL STORM ADVENTURE
 • GANGMOD
 • PRISON MOD
 • REAL PHONES HD
 • VEHICLE CANNON
 • GTA 5 REDUX - najbardziej kompleksowy mod do gry

  GTA 5 REDUX to jedna z największych i najbardziej kompleksowych modyfikacji do Grand Theft Auto V. Zmiany, które wprowadza mod, zahaczają o wszystkie najważniejsze aspekty gry, takie jak pogoda, cienie i oświetlenie, tekstury, efekty wizualne, a nawet policja, uzbrojenie, pojazdy, obrażenia i wybuchy, populacja, zdarzenia losowe i sztuczna inteligencja pieszych. Jak sami widzicie, lista jest naprawdę długa, a skalę modyfikacji docenicie dopiero po jej zainstalowaniu. Namiastkę stanowi poniższy zwiastun:

  Autor: Josh Romito

  Link: GTA 5 REDUX

   

  GTA 5 MOD: VICE CITY REMASTERED

  Chyba żadnej części serii GTA nie wspominam tak dobrze, jak pamiętnego Vice City. Mod VCM przenosi do GTA V tytułowe miasto. Na razie modyfikacja nie prezentuje się może zbyt okazale, ale twórca obiecuje, że w przyszłości wzbogaci ją o nowe budynki, wnętrza i wiele innych elementów, aby godna była Nowej Generacji. Nie wiem jak wy, ale ja wybrałbym się do Vice City nawet na obecnym etapie prac.

  Autor: lunchxbles

  Link: Vice City Remastered

  ŚMIESZNY MOD GTA5: POKÉMON GO GTA EDITION

  Po co łapać Pokémony w realu skoro można to robić w Los Santos? Pokémon GO GTA Edition, to jak nazwa wskazuje, mod który przenosi do świata Grand Theft Auto V popularną grę na urządzenia przenośne. Znajdziecie tutaj nie tylko różne rodzaje kieszonkowych stworków, ale także całą masę innych charakterystycznych elementów, takich jak rozrzucone po wirtualnym mieście Pokéstopy czy Pokédex.

  Autor: LudicrousBeach

  Link: Pokémon GO GTA Edition

  SUPERBOHATEROWIE W GTA 5: CW THE FLASH CHARACTERS PACK

  Chociaż pośród modów do GTA V znajdziecie całą masę skórek bohaterów z filmów DC i Marvela, najbardziej popularną postacią jest nie Iron Man czy Batman, ale Flash z serialu telewizyjnego amerykańskiej stacji CW. Mod CW The Flash Characters Pack zawiera nie tylko skórki Flasha, Reverse Flasha i Zooma, ale pozwala także na korzystanie z widowiskowych mocy speedsterów.

  Autor: Barak101 OkaymanXXI 

  Link: CW The Flash Characters Pack

   

  PRAWDZIWY ŚWIAT W GTA5: REAL CALIFORNIA ARCHITECTURE

  Nie jest żadną tajemnicą to, że wirtualne Los Santos z GTA V jest inspirowane kalifornijskim Los Angeles. Modyfikacja Real California Architecture wzbogaca miasto o charakterystyczne miejsca, takie jak na przykład znak Hollywood, kino AMC w Santa Monica czy Hotel Beverly Hills. Mod nadal jest na etapie tworzenia, ale liczba znanych punktów rośnie z każdą kolejną aktualizacją.

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=132&v=LW3VanxTA7k

  Autor: _Vlad_

  Link: Real California Architecture

  BIBLICAL STORM ADVENTURE

  Mod Biblical Storm Adventure drastycznie zmienia pogodę w GTA V i tworzy coś na kształt biblijnej burzy: ulewny deszcz, wzburzone morze i błyskawice, które raz po razie przecinają niebo. Realizm podnoszą zaawansowane animacje wody oraz tekstury 4K. Modyfikacja wzbogaca świat Grand Theft Auto V nie tylko apokaliptyczne efekty pogodowe, ale także o różnego rodzaju schronienia, a nawet Arkę Ocalonych.

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=WHGVcAyvod0

  Autor: OmegaKingMods 

  Link: Biblical Storm Adventure

  GANGMOD - MOD Z WOJNAMI GANGÓW

  Nieodłącznym elementem wirtualnego Los Santos z kultowego GTA: San Andreas były wojny gangów. Nie doświadczycie ich w wersji miasta z Grand Theft Auto V, chyba że zainstalujecie modyfikację GangMod, która pozwala na dołączenie do jednego z trzech wielkich gangów - Families, Ballas lub Vagos - i rozpoczęcie wojny na ulicach Los Santos. Mod umożliwia m.in. walkę o terytorium, czy rekrutowanie nowych członków i wydawanie im prostych rozkazów. Zawsze można też z nimi zapalić lub iść na piwo.

  Autor: jedijosh920

  Link: GangMod

   

  PRISON MOD

  Każdy, kto grał w GTA, wielokrotnie widział znienawidzone ekrany "wasted" i "busted". Dzięki modyfikacji Prison Mod, złapany przez policję gracz przewożony jest prosto do więzienia, z którego może wyjść za kaucją lub zwyczajnie uciec zostawiając za sobą ślad z martwych współwięźniów i strażników.

  Autor: marhex123 

  Link: Prison Mod

  REAL PHONES HD

  Kolejny mały mod, który podnosi wyraźnie poziom zanurzenia w świecie Grand Theft Auto. Real Phones HD zastępuje smartfony Michaela, Trevora i Franklina urządzeniami z systemami operacyjnymi iOS, Android i Windows Phone. Poza ikonami i tapetami zmieniono też logo, które jest tożsame z rzeczywistymi odpowiednikami. Najbardziej podoba mi się rozbita Lumia Trevora, a wam?

  Autor: T9X69 

  Link: Real Phones HD

  VEHICLE CANNON

  Czy chciałeś kiedyś strzelać samochodami? - pyta retorycznie graczy twórca moda Vehicle Cannon. Nawet jeżeli podobny pomysł nigdy nie zagościł w waszych głowach, warto zastanowić się nad zainstalowaniem wspomnianej modyfikacji, ponieważ karabin strzelający samochodami to zabawka, która daje kupę frajdy.

  Autor: flocraftMods

  Link: Vehicle Cannon

   

  Autor: Dawid Sych