Data publikacji:

Wylicytuj komputer o wartości 22 tysięcy złotych na aukcji WOŚP

Pomaganie jest spoko!

Coraz większymi krokami zbliża się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 13 stycznia bieżącego roku dowiemy się mniej więcej (aukcje trwają kilka dni dłużej), ile pieniędzy udało się zdobyć na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Idea jest piękna, dlatego z przyjemnością piszę tego newsa, zwłaszcza, że dotyczy po części naszej ukochanej rozrywki, czyli gier wideo.

Kilka dni temu skontaktował się ze mną Jakub Malec (prowadzący programu "Tech - to logiczne" na antenie Polsat Games) , który wspólnie ze Staszkiem "Tipsem" Wiertelakiem zorganizował specjalną aukcję w serwisie Allegro. Można na niej wylicytować peceta o wartości ponad 22 tysięcy złotych. Brzmi jak szaleństwo, ale tylko w taki sposób można osiągnąć największy sukces!

Parametry zmodowanego PC prezentują się następująco:

Obudowa - Aorus AC300W R2

Procesor - Intel® Core™ i9-9900K

System chłodzenia procesora - Custom Loop (unikatowe chłodzenie, wykonane ręcznie) na produktach firmy EK

Płyta główna - Z390 AORUS MASTER(rev 1.0)

Karta Graficzna - AORUS GeForce RTX™ 2070 XTREME 8G

Pamięć RAM - AORUS RGB Memory 3200MHz (Limited Edition)(With Demo Kit)

Dysk SSD - GIGABYTE SSD 256GB

Zasilacz - Aorus P750W 80+ Gold

Peryferia - mysz komputerowa - Aorus M5, klawiatura - Aorus K7, słuchawki - Aorus H5, podkładka pod mysz - Aorus AMP500

W chwili pisania newsa, najwyższa oferta wynosi 13 tysięcy złotych. Do końca aukcji pozostało jeszcze jedenaście dni (koniec będzie 16 stycznia, godz. 12:01:48), dlatego dzielcie się z innymi tą ważną informacją. A nuż, może znajdziecie osobę, która byłaby w stanie wyłożyć tak dużą kwotę. Liczę na to, że organizatorom aukcji uda się uzbierać kwotę przewyższającą wartość sprzętu. Powodzenia chłopaki!

LINK DO AUKCJI - kliknij tutaj

Autor: Łukasz Morawski