Data modyfikacji:

Widowiskowy zwiastun polskiej gry Ghostrunner 2

Poznajcie Ghostrunner 2 – pierwszoosobowy thriller akcji, który ponownie wrzuci graczy do cyberpunkowego i pełnego bezkompromisowych wyzwań świata.
Akcja Ghostrunner 2 rozgrywa się rok po opowieści przedstawionej w pierwszej części. Gracze otrzymają ponowną szansę wcielenia się w postać śmiercionośnego cybernetycznego ninja. Tym razem Jack nie tylko zmierzy się z niebezpieczeństwami skrywanymi w Wieży Dharma, ale po raz pierwszy wyruszy eksplorować pustkowia znajdujące się poza nią.
Wszystko przy akompaniamencie dynamicznego, intensywnego i niezwykle wymagającego systemu walki, który gracze pokochali w pierwszej części. Kontynuacja zaoferuje znane i sprawdzone pomysły, które wzbogacono o zupełnie świeże rozwiązania. Czego należy się spodziewać? Chociażby nowej mechaniki walki z wykorzystaniem pojazdu, gdyż Jack w podróż na pustkowia wyruszy na swoim motocyklu.
Ogrom nowych mocy, możliwość ulepszania zdolności, specjalne techniki poruszania się, głęboka i angażująca opowieść w rozbudowanym świecie oraz masa piekielnie wymagających wrogów – to wszystko będzie czekać na graczy w Ghostrunner 2, grze, w której każde zabójstwo jest satysfakcjonującym wyzwaniem.
Poczuj to na własnej skórze, przystosuj się i opanuj rozgrywkę do poziomu osiągalnego wyłącznie dla cybernetycznego ninja. Nie karm się złudzeniami… trup będzie się ścielić gęsto, a wszystko w rytmie zabójczej synthwave'owej oprawy. Ghostrunner 2 zadebiutuje na rynku w dalszej części 2023 roku na Steam, PlayStation 5 i Xbox Series S/X.
Ze względu na ograniczenia wiekowe, zwiastun Ghostrunner 2 obejrzycie na YouTube.
Zdjęcie: materiały prasowe One More Level
Autor: Informacja prasowa