Data modyfikacji:

Rozszerzenie do Alan Wake 2 jest już dostępne z path tracingiem oraz DLSS 3.5. Premiera Pax Dei z DLSS 3 już 18 czerwca

W ciągu ostatnich dni ogłoszono wiele nowości związanych z grami komputerowymi. Wśród nich znajdziemy sporo tytułów, które otrzymają wsparcie technik RTX, takich jak NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex czy zaawansowanych efektów ray tracingu.
Nowe gry z DLSS
Już teraz na graczy czeka niesamowita przygoda skupiona na historii w Night Springs, nowym rozszerzeniu docenionej przez recenzentów gry Alan Wake 2 studia Remedy Entertainment. Znajdź wyjście z niekończących się pętli Mrocznego Miejsca, pisząc nowe kartki scenariusza do starego programu telewizyjnego. Dodatkowo użytkownicy urządzeń z kartami graficznymi GeForce RTX z serii 40, mogą cieszyć się ekstremalnie immersyjną rozgrywką, dzięki niezwykłej wierności graficznej, którą oferuje pełny ray tracing oraz technika DLSS 3.5 z funkcją Ray Reconstruction.
Pax Dei to społecznościowa gra MMORPG od Mainframe Industries. Tytuł zadebiutuje we wczesnym dostępie już 18 czerwca i zaoferuje tętniący życiem otwarty świat, w którym mity, duchy i magia są prawdziwe, a gracze mogą definiować własne cele i historie. Już w dniu premiery otrzyma ona wsparcie technik NVIDIA DLSS 3 oraz NVIDIA Reflex, dzięki czemu użytkownicy kart graficznych GeForce RTX mogą spodziewać się nawet 3x większej wydajności w rozdzielczości 4K.
Kolejną grą, która stawia na spersonalizowane doświadczenie jest Dragon's Dogma 2. Najnowsza aktualizacja wprowadza wsparcie techniki NVIDIA DLSS 3, pozwalając użytkownikom kart graficznych GeForce RTX znacząco usprawnić swoje doświadczenia dzięki funkcji Frame Generation.
Najbliższa przyszłość zapowiada się równie ekscytująco. Na horyzoncie pojawiły się właśnie kolejne zwiastuny niezwykle wyczekiwanych produkcji. Jednym z nich jest zapowiedź potwierdzająca datę premiery gry Black Myth: Wukong, która zadebiutuje 20 sierpnia. Studio Game Science wzbogaciło tytuł o pełny ray tracing, który będzie wspierany przez technikę NVIDIA DLSS 3.5 z funkcją Ray Reconstruction na komputerach z kartami graficznymi GeForce RTX, zapewniając graczom najlepsze wrażenia w tej niezwykle wyczekiwanej grze.
Kolejną nowością jest zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki zaplanowanej na 30 sierpnia grze Star Wars: Outlaws, która wykorzysta ray tracing oraz techniki DLSS 3.5 i Reflex.
Zdjęcie: Materiały prasowe
Autor: Informacja prasowa