Data publikacji:

Prezentacja rozgrywki w Saints Row

Studio Volition oraz firma Deep Silver przedstawili najnowszy zwiastun rebootu serii Saints Row, który skupia się na prezentacji kluczowych elementów rozgrywki, a także atrakcji, jakie czekać będą na graczy podczas zabawy w trybie single i multiplayer. Gra zadebiutuje 23 sierpnia na komputerach PC (tylko w Epic Games Store), a także na konsolach Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 i PlayStation 5.
Blisko sześciominutowy film prezentuje fanom zarys fabuły gry, konstrukcję pustynnego otwartego świata Santo Ileso. Poznamy także sprawujące nad nim kontrolę niezwykle zróżnicowane frakcje/gangi, które staną nam na drodze na szczyt przestępczego półświatka. Dzięki kompleksowemu edytorowi postaci stworzymy bez problemów wymarzonego herosa, który wspólnie z wieloma postaciami niezależnymi stawi czoło wszelkim niebezpieczeństwom i powoli przejmie kontrolę nad terytorium konkurencyjnych grup.
Do dyspozycji graczy twórcy oddali szereg pojazdów, takich jak samochody, motocykle, samoloty, helikoptery itd. Równie bogaty jest arsenał dostępnej broni – od zwykłych pistoletów po wyrzutnie rakiet. W każdej chwili do zabawy dołączyć mogą nasi znajomi, dzięki łatwemu w użyciu trybowi kooperacji.
Zdjęcie: mat. prasowe