Data publikacji:

Debiut Marvel’s Midnight Suns przesunięty

Firma 2K Games oraz studio Firaxis potwierdziły, że gra Marvel’s Midnight Suns nie ukaże się 8 października tego roku, zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami. Debiut produkcji został przesunięty i będzie miał miejsce w jeszcze nieokreślonym czasie. Produkcja na pewno trafi jednak do graczy przed 31 marca 2023 roku, a więc przed końcem tego roku fiskalnego.
Deweloperzy tłumaczą, że po poważnej dyskusji z wydawcą oraz członkami zespołu, wszystkie strony doszły wspólnie do wniosku, że przesunięcie terminu debiutu zagwarantuje powstanie jak najlepszego produktu. Bez zmiany pozostają wspierane platformy sprzętowe – gra trafi na konsole Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 i 5, a także komputery PC. Nieco później pojawi się też na Nintendo Switch.
Marvel’s Midnight Suns zostało oficjalnie przedstawione światu w ubiegłym roku. Produkcja jest oparta luźno na komiksach Marvela i skupia się na magicznej oraz mistycznej stronie uniwersum. W trakcie rozgrywki tworzymy własnego superherosa, który wraz z innymi znanymi postaciami, takimi jak Iron Man, Doktor Strange czy Ghost Rider, będzie walczył z siłami Lilith – demonicznej nemezis, pragnącej wskrzesić swojego mistrza, boga Chtona. Podczas taktycznej walki kierujemy zespołem kilku herosów, których umiejętności zależeć będą od wybranych uprzednio kart zdolności.
Zdjęcie: mat. prasowe