Data publikacji:

Deadpool trafi do Marvel's Midnight Suns - ale nie od razu

W najnowszej produkcji studia Firaxis Games będziemy mogli przejąć kontrolę nad kilkoma wojownikami z uniwersum Marvela, którzy zdecydowanie nie mają problemów z przemocą. Do tego grona idealnie pasuje najemnik Deadpool, który również zostanie jedną z grywalnych postaci w Marvel’s Midnight Suns. Niestety, nie każdy będzie mógł skorzystać z pomocy Wade’a Wilsona.
Marvel's Midnight Suns
To już standard w branży growej, że twórcy jeszcze przed premierą swojej gry, ujawniają zawartość płatnych rozszerzeń, które zadebiutują w późniejszym terminie. Tak też stało się w przypadku Marvel’s Misnight Suns, ponieważ studio Firaxis Games już teraz ujawniło część zawartości przepustki sezonowej. Jak nietrudno się domyślić, otrzymamy w niej dostęp do nowych grywalnych bohaterów. Season-pass zostanie podzielony na cztery paczki, a pierwsza z nich zadebiutuje już na początku 2023 roku.
Zgodnie z informacjami przekazanymi w poniższym materiale filmowym, pierwsze DLC da nam dostęp do Deadpoola. Co prawda studio nie ujawniło na ten moment, jak będzie wyglądał gameplay w przypadku tego antybohatera, ale na to z pewnością przyjdzie jeszcze pora. W zwiastunie wystąpi zamaskowany Wade Wilson, który dodatkowo ujawnił innych bohaterów, jacy trafią do Marvel’s Midnight Suns w kolejnych rozszerzeniach – mowa o takich postaciach, jak Storm, Morbius oraz Venom. Szykuje się niezła ekipa! Koniecznie obejrzyjcie zabawne wideo Deadpoola:
Przypominam, że premiera Marvel’s Midnight Suns odbędzie się 2 grudnia bieżącego roku – oczywiście pod warunkiem, że tytuł nie zaliczy kolejnego przesunięcia. Na początku dzieło Firaxis Games zostanie udostępnione na komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Do sprzedaży trafią też wersje dedykowane Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One, lecz producent potrzebuje więcej czasu na ich przygotowanie, co akurat wydaje się być bardzo sensownym rozwiązaniem.
Zdjęcie: materiały prasowe Firaxis Games
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski

Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK. Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego, co związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Od najmłodszych lat gra w gry, ogląda filmy i seriale, czyta książki oraz komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.