Data publikacji:

Brytyjska armia w zwiastunie Company of Heroes 3

Wydawca SEGA przedstawia najnowszy zwiastun taktycznej strategii czasu rzeczywistego Company of Heroes 3 przybliżający siły Brytyjczyków i ich wszechstronny arsenał. W pełni odświeżona w trybie single-player i multiplayer frakcja brytyjska, dostępna będzie jako jedna z czterech frakcji w momencie premiery. Jako defensywna potęga stanowią idealną armię dla nowicjuszy, jak i weteranów serii.
company of heroes 3
Największą siłą Brytyjczyków jest ich wszechstronność w niemal każdym scenariuszu walki. Dzięki swojej odporności (i odrobinie zawziętości), ich armaty Pack Howitzer, 4.2 Heavy Mortar i 6-Pounder Anti-Tank Gun mogą powstrzymać duże odziały Niemców. Ponadto szereg pojazdów, takich jak wozy zwiadowcze Dingo i samochody pancerne Humber, mogą przecinać linie wroga już w początkowej fazie walki.
Dobrze przygotowana siła wojskowa nie jest kompletna bez kilku grup bojowych - wyspecjalizowanych jednostek, które każda z frakcji może wezwać do zastosowania określonej taktyki. Brytyjczycy mogą wykorzystać nepalskich i indyjskich żołnierzy Gurkha, wyposażonych w karabiny maszynowe Thompson lub Bren, co czyni ich niezwykle groźnymi na bliskim i dalekim dystansie.
Indyjska artyleria uzupełnia wszystko o wybuchową siłę ognia pośredniego. Grupy bojowe współgrają z jednostkami głównej frakcji, zapewniając najbardziej zróżnicowaną strategię w Company of Heroes do tej pory.
Company of Heroes 3 ukaże się 23 lutego na PC oraz w przyszłości na konsolach.
Zdjęcie: materiały prasowe Cenega
Autor: Informacja prasowa